Zlatíčka 2015: Po napínavém finále se Zlatíčkem stává Klaudinka! | Pro ženy | Blesk.cz

Zlatíčka 2015: Po napínavém finále se Zlatíčkem stává Klaudinka!

9. června 2015 | 12:35

Ještě půl hodiny před koncem hlasování to vypadalo, že se Zlatíčkem Česka stane roční Milánek, který měl zhruba o tisíc hlasů více než druhá v pořadí Klaudinka. Ale jak už to tak bývá, do poslední minuty si nemůžeme být jisti naprosto ničím. A tak nakonec soutěž Zlatíčka 2015 vyhrál tříměsíční smíšek Klaudinka.

 

Na druhém místě se umístil Milánek.
Na druhém místě se umístil Milánek.
Takto napínavý závěr soutěže jsme dlouho nezažili, až do poslední chvíle skutečně nebylo jasné, jak finální pořadí skončí. I když se horkým favoritem zdál být roční Milánek, nakonec ho porazila tříměsíční Klaudinka. Celý souboj o první a druhé místo pak z klidného třetího místa pozorovala čtyřletá Verunka. 

Rozdíl mezi prvním a druhým místem je pouhých 48 hlasů! Můžeme tak gratulovat Klaudince Zvonkové z Mikulova, která vyhrává 30 000 korun. Druhý Milánek Procházka získává 15 000 korun a třetí Verunka Vašková 10 000 korun. Ani další Zlatíčka až do patnáctého místa však neodejdou s prázdnou. Na čtvrtém a pátém místě získávají jízdní kola Amulet dle vlastního výběru. To se týká Kubíka Haberlového a Elišky Heřmanové.

Třetí místo obsadila Verunka.
Třetí místo obsadila Verunka.

Na šestém až desátém místě se výherci mohou radovat z cestovního kufru Skip Hop. Z dárku se můžou radovat Tommy Nguyen, Ondřej Slavíček, Petr Kolařík, Adámek Radovnický a Pavlíček Holubář. Na jedenáctém až patnáctém místě dostanou výherci batůžek Skip Hop. Hračky si do něj můžou začít skládat Davídek Kafka, Erik Šerý, Eliška Šebestová, Lucinka Oertlová a Laura Jirsová. Všem výhercům gratulujeme!  

Autor: red
Diskuse ke článku
.
Související články