Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

Zlatíčka 2014: Zvláštní cenu redakce vyhrál "telefonista" Adámek (4)

Adámkův (4) procítěný "telefonický" výstup nás všechny rozesmál.
VIDEO: archiv soutěže
18. června 2014 | 14:30

VIDEO: Děti dokáží na naší tváři vykouzlit úsměv v každé situaci. Jsou roztomilé, okouzlující, bezprostřední. Dokazují to i videa, která jste do naší soutěže poslali. Podívejte se, která byla ta nejlepší.

Letošní novinkou byla možnost vkládat do soutěžního profilu také videa. Stačilo natočit svého potomka, jak dělá alotria, tančí, zpívá nebo se třeba potýká s obědem. Galerie soutěžících tak byly plné více či méně vtipných příspěvků.

Navíc všichni, kteří na svém soutěžním profilu uveřejnili i video, měli šanci vyhrát speciální redakční cenu - velký balík produktů pro rodinnou dovolenou v hodnotě 10 000 korun.

Tu nakonec jednohlasně získal čtyřletý Adámek z Vysočiny. Jeho procítěný "telefonický" výstup nás všechny rozesmál. Gratulujeme!

Adámkův (4) procítěný "telefonický" výstup nás všechny rozesmál. • VIDEO: archiv soutěže

 

Podívejte se na několik dalších videí, která nás v redakci nejvíce zaujala.

Zlatíčka • VIDEO: archiv soutěže

Pořádně překvapený byl asi malý Ondrášek (1 rok a 10 měsíců) z Moravskoslezského kraje, který po sklouznutí doslova "zaplul" do petsrobarevných balónků.

Zlatíčka • VIDEO: archiv soutěže

Rodiče šestnáctiměsíčního Matyáše z Plzeňského kraje nemusí utrácet za přípravky na leštění sprchového koutu. Jejich šikovný synek ho totiž dokáže bravurně vyleštit svým jazykem. A nevynechá ani místečko.

Zlatíčka • VIDEO: archiv soutěže

Jakub (11 měsíců) z Jihočeského kraje je skvělým adeptem na to, stát se maratónským běžcem nebo sprinterem. Nohy má totiž opravdu hbité.

Zlatíčka • VIDEO: archiv soutěže

Z rozkošné Aničky (4 roky) roste zřejmě další Adele. Jisté je, že o téhle zpěvačce ještě uslyšíme. Škoda, že její vystoupení neviděli kouči z pěvecké show Hlas ČeskoSlovenska, určitě by se o ní poprali.

Zlatíčka • VIDEO: archiv soutěže

Ze Štěpána (9 měsíců) zřejmě vyroste úspěšný závodník. Chodítko totiž řídí lépe, než Niki Lauda.

Klíčová slova: zlatíčka 2014, videa
Diskuse ke článku
.
Související články