Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Sexy dvojčata se svlékají na Instagramu, aby si vydělala na studium práv!

27. listopadu 2017 | 06:00

I vy máte sestru, se kterou si dobře rozumíte, ale představa, že společně fotíte sexy snímky, vám připadá… no… Tak trochu ulítlá? Těmto dvojčatům to očividně nedělá problém. Společnými silami si focením vydělávají na studium.

Dvacetiletá blondýnka Julia a brunetka Stephanie vydělávají díky sociálním sítím mnoho peněz, aby mohly zaplatit školu a žít poměrně přepychovým životem. Obě sestry studují práva na vídeňské univerzitě a živí se nabízením módních tipů pro zdravý životní styl, krásu a fitness.

K jejich popularitě určitě přispívají i poněkud odvážné, až vyzývavé fotografie obou dívek. Často se fotí jen v plavkách, v bikinách nebo v přiléhavém sportovním prádle. Julia, která je o 10 minut starší, má na svém kontě 194 tisíc sledujících, její mladší sestra se může chlubit 181 tisíci fanoušky.

Přestože se dívky dnes chlubí převážně postavou, o které by si kdejaká dívka mohla nechat jen zdát, tvrdí, že kdysi by o sobě jen stěží prohlásily, že by mohly být atraktivní. Přiznávají, že předtím, než se účastnily tréninků a náročných cvičení, připadala jim jejich těla příliš hubená na to, aby je mohly s pýchou vystavovat světu. „Tréninky nám skutečně pomohly vypracovat naše těla, abychom vypadaly zdravěji,“ přiznává Julia.

Obě dvě si uvědomují, že se díky internetu staly známými modelkami a že jsou vzorem pro mnoho dalších mladých dívek. Jsou pyšné vždy, když se jim podaří inspirovat i ostatní ať už k lepším výkonům v jejich studiích nebo v motivaci pro zdravější životní styl.

Autor: Rebeka Stoklasová