Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Z prostitutky návrhářkou: Platili ji fotbalisté, teď ji chce Lagerfeld

27. ledna 2012 | 06:07

Zahia Dehar (19) proslula jako konkubína francouzských fotbalistů. Nyní slavila úspěch se svou první módní řadou, která zaujala samotného módního guru Karla Lagerfelda.

Ještě před rokem se Maročanka žijící ve Francii Zahia Dehar objevovala na titulkách bulváru coby prostitutka, kterou si už od šestnácti let kupovali tři francouzští fotbalisté. Skandál jí však paradoxně pomohl.

Svůdné křivky devatenáctileté dívky tím zaznamenal módní svět a usmálo se na ni štěstí. Z holky na telefon se za pár měsíců stala královnou módního mola.

Ukázala prádlo i tělo

Bývalá prostitutka Zahia Dehar nemá problém ukazovat své sexy tělo.
Autor: profimedia.cz

Vše, čím se Zahia může pochlubit, ukázala nyní na pařížském Fashion weeku. A to nemluvíme jen o jejím svůdném těle.

Premiérově tu představila vlastní linii sexy modelů. Sama se ale také samozřejmě ukázala ve vlastním étericky erotickém návrhu.

Nutno podotknout, že na mole ostatní vychrtlé modelky v neméně nápaditých a mnohé odhalujících kreacích svými bujnými křivkami naprosto zastínila.

Na módní kolekci spolupracovala s francouzskými návrháři Françoisem Tamarinem, Brunem Legeronem a Jean-Pierrem Ollierem.

Zahia Dehar předvedla sexy kolekci:

Karl Lagerfeld
Autor: Profimedia.cz
Fotografoval ji Lagerfeld

Svým projektem zaujala dokonce samotného Karla Lagerfelda, který ji i její modely osobně nafotil pro katalog, a už si spolu domluvili další spolupráci.

“Bylo to velmi zábavné. Vypadá na fotkách jako Vargasova dívka z kalendáře. Moc jsem si tu práci užil,” vyjádřil se návrhář.

Právě z jeho zájmu byla Zahia nejvíc nadšená. “Pózováním pro samotného Lagerfelda jsem si splněnila ten největší sen,” rozplývala se.

Tři roky za sex s šestnáctiletou

Je to dost velký obrat v životě dívky, která se ještě před rokem prodávala fotbalistům Francku Riberymu, Karimovi Benzemovi a Sidneymu Govouovi.

Zahia Dehar Zahia Dehar zazářila i na titutce španělského V-magazine.
Autor: repro: V-magazine
Prostituce je ve Francii legální až od 18 let, jenže Zahia své tělo těmto třem francouzským hráčům nabízela od svých šestnácti.

Případ proto vyvolal skandál, který vyvrcholil pro muže hrozbou tří let za mřížemi a pokutou až 1,25 milonů korun. Zahia je však bránila: “Všichni ke mně byli velmi milí, výška trestu mě šokovala.”

A tak zatímco sportovcům se hroutila kariéra, dívce začala stoupat. Brzy se jí ozvali z různých luxusních firem, jestli pro ně nechce fotit módu.

Objevila se pak i na titulkách španělského V-magazine či italského Vanity Fair a pózovala pro módní stránky dalších módních časopisů.

Video se připravuje ...
Zahia Dehar, takhle si užívala s chlapy před kamerami. • VIDEO: youtube.com

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> Francku Riberymu, Karimovi Benzemovi a Sidneymu Govouovi.
Autor: INT, bak
Video se připravuje ...