Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Skvělé valentýnské dárky pro muže. Jen do tří stovek!

4. února 2020 | 06:00

Ať už svátek svatého Valentýna prožíváte, či ne, bylo by fajn své drahé polovičce udělat radost alespoň nějakou pozorností. Vybraly jsme dárky, které vás nijak nezruinují a přitom můžou vašeho milovaného hodně potěšit.

Jedlé dárky: Fondue nasladko i naslano

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem, takže sladký dárek určitě potěší. Sice to není nic originálního, ale pokud sáhnete po opravdu kvalitní čokoládě nebo sladkosti třeba ve tvaru oblíbeného telefonu nebo ovladače, určitě zabodujete. Zpříjemnit si můžete také společný večer s romantickým fondue. Ve speciální sadě se rozehřívá sladká čokoláda a namáčí se v ní kousky čerstvého ovoce. Za zkoušku také stojí varianta s rozpuštěným sýrem a kousky pečiva a klobásky.

Erotické dárky: Trefa do černého

Trefou do černého jistě bude, když partnera obdarujete něčím, co okoření vaše intimní chvíle. Co si vzít do ložnice třeba magické srdce, které vám vtipnými obrázky navrhne, které polohy byste měli vyzkoušet? Skvělou zábavu a vzrušení si užijete také pokud svého muže překvapíte speciální čokoládou na tělo.

Valentýn nadivoko! Odvažte se a kupte něco sexy

Vtipné dárky: Evergreen, který neomrzí

Vyznat lásku můžete také nějakým oblíbeným předmětem, který bude mít váš milý stále na očích. Co třeba plecháčky se zamilovanými i vtipnými motivy nebo hrníčky, které jsou výjimečné svými motivy a mění se po nalití horkého nápoje? Originálním dárkem může být pozornost, kterou oceníte oba dva. Dobrým tipem jsou například zamilované rukavice speciálně pro páry. V sadě najdete klasické rukavice a jednu rukavici pro dvojici, takže se můžete držet se svou drahou polovičkou za ruku a přitom si ruce pěkně hřát.

Nápady na valentýnské dárky najdete také v galerii:

 

Autor: beni