Neděle 3. prosince 2023
Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora
Oblačno, sněžení -3°C

Sex jako nikdy předtím? Stačí jen malá změna

 • 8. října 2019 | 06:00

  Když se řekne sex, není to pro mnoho žen jen slovíčko, při kterém se zahledí do dálky, na obličeji se jim rozsvítí blažený výraz a v myšlenkách odplují do své fantazie nebo k poslednímu skvělému zážitku. Je mnoho z nás, které se k tomuto stavu musely doslova propracovat.

  Nedostatečná sexuální výchova, tápání a objevování spousty věcí metodou pokus omyl. Kvůli tomu, že nám doma vtloukali do hlavy, že sex je vlastně špatný, protože nechtěli, abychom s ním začínaly příliš brzy, jsme si sex nedokázaly dlouho užít. Pokud ještě stále s něčím v hlavě bojujete, zkuste těchto pár návyků, které vám pomohou ke kvalitnějšímu sexuálnímu prožitku.

 • Masturbujte účelově


  Autor: iStock

  Je mi jasné, že je mezi vámi pořád dost žen, které mají za to, že masturbaci k životu nepotřebují. Jsou přesvědčené, že jejich sexuální život je dostatečně uspokojivý. Pravidelná masturbace vám ale pomůže objevovat mnohem víc, než jste si myslela, že víte o svém těle. A také díky tomu snadněji navedete svého partnera.

 • Netahejte do postele starosti


  Autor: iStock

  Sex by měl být vždy o prožitku a navázání spojení s partnerem. Měla byste si užívat, co cítíte a jak vám to dělá dobře. Sex plný vzteku a frustrace vám nikdy takové uspokojení nepřinese. Zapomeňte na starosti všedního dne a aspoň v tyhle momenty si užívejte sebe a svého milého.

 • Ukliďte si v hlavě


  Autor: iStock

  Občas si zbytečně komplikujeme situaci tím, že myslíme na spoustu věcí. V hlavě nám jedou myšlenky a otázky jako: Sluší mi to takhle? Na co asi myslí? Měla bych změnit polohu? Zapomeňte úplně na všechny tyhle starosti, zhluboka se nadechněte a vyčistěte si hlavu. Všechno je v pořádku, nechte se unášet jen okamžikem.

  Podívejte se, co radí pornoherečka na lepší orgasmy:

 • Cvičte jógu


  Autor: istock.com

  Jóga je perfektní cvičení pro každou věkovou kategorii, zvolit si můžete i náročnost. Zpevníte tělo a procvičíte flexibilitu. Oba tyto bonusy, ke kterým vám jóga pomůže, se skvěle hodí při sexu. Zpevněné tělo vám dodá sebevědomí a flexibilita vám umožní zkoušet polohy, které jste dříve nezvládla. Uvidíte, že i partner bude mile překvapen.

   

 • Nebojte se vzdychat


  Autor: iStock

  Sex nemusí být jen tichou aktivitou doprovázenou zrychleným dýcháním a potlačovanými vzdechy. Naučte se používat svůj hlas. Vzdycháním můžete částečně úspěšně dovést partnera k tomu, aby dělal to, co se vám líbí, ale pokud použijete slova, dojde mu všechno dřív než vám trpělivost.

 • Buďte hravá


  Autor: iStock

  Hravost a spontánnost jsou kořením sexuálního života. Jistě, když se člověk nechá moc unést, může to skončit i komickými okamžiky, ale i tyhle momenty jsou jedinečné. Nebojte se impulzivních reakcí na veřejnosti, polibků, doteků, všech důkazů náklonnosti. Šeptejte mu nemravnosti do ucha v restauraci, nakupte hračky, udělejte cokoli nečekaného.

 • Pochvalte se při pohledu do zrcadla


  Autor: istock.com

  Pozitivní promlouvání sama k sobě je velice důležité. Když se každé ráno podíváte do zrcadla a budete se hanět, tak se sebevědomí, pocit štěstí a spokojenosti nedostaví. Podívejte se každý den na sebe a pochvalte se, řekněte si, jak se máte ráda, jak vám to sluší, a zjistíte, že se budete cítit mnohem lépe.

  Chybí vám ve vztahu romantika? V aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy, které seženete právě teď v novinových stáncích nebo v našem iKiosku ZDE, se podívejte na naše tipy, jak si užít krásné chvilky doslova za pár korun. Skvělé rande můžete zažít i doma.

  Autor: archiv

Autor: red
Diskuse ke článku
.