Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Poloha zezadu 4x jinak: Proč je nejlepší a proč pomáhá?

 • 25. ledna 2020 | 06:00

  Stres je zákeřný nepřítel, který se vkrádá do našich životů stále intenzivněji. Výborným způsobem, jak se zbavit tohoto nechtěného společníka, je sex. V určitých polohách můžete zapomenout na nálož každodenního života, uvolnit se a nechat endorfiny vplouvat do krevního řečiště.

  Jednou takovou polohou je ta zezadu, kterou milují téměř všichni. Aby nebyla stále stejná, můžete ji obměnit třeba takto. 

   

 • Poloha zezadu


  Vy jste na všech čtyřech a partner si klekne za vás a zezadu do vás vniká. Jedna z nejoblíbenějších poloh vůbec, a to ať chcete odbourat stres, nebo ne.

  Proč pomáhá: Pokud máte během dne na starosti spoustu věcí a na vašich rozhodnutích a jednání vše stojí a padá, pak je třeba se zbavit kontroly. V téhle poloze stačí jen zavřít oči a užívat si. Veškerou práci za vás udělá vaše drahá polovička.

 • Lžička


  Lehněte si na bok na postel, oba hleďte stejným směrem. Maličko pokrčte nohy a váš partner do vás opět zezadu pomalu pronikne.

  Proč pomáhá: Tahle poloha je skvělým příkladem toho, jak na člověka působí dotyk s milovanou osobou. Jak známo, že stačí dvacetisekundové objetí, aby se vám v těle začaly množit endorfiny. Zatímco se jako dvě lžičky třete jeden o druhého, působí na vás blízkost partnera jako lék a stres je ten tam!

  Tohle v posteli rozhodně nezkoušejte: 

  10 věcí, které muži v posteli nesnášejí • VIDEO: BPŽ/iStock.com/ccmixter.org

 • Pejsek


  Je to v podstatě poloha zezadu, ale s drobnými obměnami. Lehnete si na postel čelem dolů, hrudník a obličej leží na posteli, nohy máte mírně pokrčené a zadeček vyšpulený. Partner si klekne obkročmo nad vás a proniká do vás zezadu.

  Proč pomáhá: Je to v podstatě ten stejný efekt, jaký má poloha zezadu. Veškerou kontrolu necháváte na partnerovi a vy si jen užíváte tu jízdu. Tato obměna je ještě mnohem komfortnější, protože ji proležíte, takže pokud máte za sebou opravdu těžký den, můžete konečně relaxovat.

  Na co myslíme, když nám to dělají muži zezadu

 • Vestoje


  Oba dva při této poloze stojíte za sebou. Vy se předkloníte a vyšpulíte na partnera zadeček. On do vás pak proniká zezadu.

  Proč pomáhá: Tohle je skvělá poloha na rychlovku, která se může odehrát hned při příchodu domů z práce. Vášnivý polibek a úplně beze slov se poddáte svému pokořiteli. Pokud potřebujete okamžité uvolnění stresu, zaručujeme vám, že během pěti minut se budete cítit o mnoho lépe!

Diskuse ke článku
.