Dosáhněte orgasmu za minutu aneb Nejlepší polohy pro rychlovku | Pro ženy | Blesk.cz

Dosáhněte orgasmu za minutu aneb Nejlepší polohy pro rychlovku

 • Rychlovka je někdy mnohem lepší, než milování celou noc
  1. října 2014 | 14:00

  I když ráno spěcháte do práce, nebo jste večer unavení k padnutí, vaše libido si může říkat o pořádnou nálož sexu. Nemusíte se přitom něžnostem věnovat hned několik hodin v kuse, někdy je stará dobrá "rychlovka" přesně to, po čem oba toužíte. A abyste při ní měla orgasmus zaručen, vyzkoušejte tyto polohy.

 • Rovnou na bod G

   

  ...
  Ne každá pozice je vhodná na stimulaci bodu G. Pokud ale patříte mezi ženy, které tato praktika dokáže vystřelit až na oběžnou dráhu, zaujměte polohu při které má penis vašeho partnera v podstatě jen jedinou cestu - přímo ke spouštěči vaší rozkoše.

   

  Klekněte si na všechny čtyři, ruce natáhněte před sebe a zapřete se o ně. Nohy roztáhněte od sebe přesně na šířku partnerových boků a nechte ho, ať do vás vstoupí. Při obzvláště rychlých přírazech pak bude svými houpajícími se varlaty stimulovat také váš klitoris. Dvojnásobný prožitek zaručen!

 • Pro svalovce

   

  ...
  Pokud váš partner denně zvedá železa v posilovně, nechte ho, ať si zvedne i vás. Postavte se zády ke zdi, partner stojí čelem k vám a zvedne vás tak, že dlaněmi drží váš zadeček, zatímco vaše stehna leží na jeho předloktích. Až do vás pronikne, obejměte ho nohama kolem pasu a zády se opírejte o stěnu.

   

  I když tato poloha vyžaduje muže, kteří nemají svaly jen na ozdobu, stojí za to. Pro nás je totiž pocit, že nás náš drahý unese, společně se vzrušujícím se milováním ve vzduchu naprosto opojný. Buďte připravena na to, že pohupující se boky vašeho muže a jeho ruce na vašem zadečku vás přivedou k orgasmu doslova během pár sekund.

 • Rock ´n roll

   

  ...
  Ať už si tuto polohu dopřejete na podlaze nebo na posteli, důležité je, abyste pod sebou měla rovný povrch. Lehněte si na záda, jako při klasické misionářské poloze, ale nohy pokrčené v kolenou položte partnerovi na ramena. Jakmile do vás v této poloze pronikne, umožněte mu co nejvíce se opřít do vašich nohou. Zvednutá pánev vašemu muži umožní pronikat do vás v takovém úhlu a tak hluboko, že se pod ním budete doslova třást rozkoší.
 • Pro akční holky

   

  ...
  Máte-li to ráda pod vašim velením, zkuste klasického "koníčka" vyměnit za něco intenzivnějšího. Muže položte na záda a nechejte ho, ať má nohy u sebe. Poté na něj nalehněte, ale také neroztahujte nohy. Rukama se zapřete buď o postel nebo o partnerovy paže a pak se začněte pohybovat dopředu a dozadu po celé délce jeho penisu. Díky tomu, že budete držet nohy u sebe, buďte lépe vnímat, jak vás muž zcela vyplňuje. Třením o jeho podbřišek navíc budete snadno stimulovat i váš klitoris.
 • Nohy křížem

   

  ...
  Pokud chcete dopřát svému bodu G opravdové orgie, lehněte si na záda, zvedněte nohy pokrčené v kolenou, překřižte je a nechte partnera, ať do vás pronikne. Kolena přitom tlačte směrem k bradě a chodidly se zapřete o jeho hrudník. Nejen, že je velmi smyslné vnímat také chodidly, jak do vás muž pravidelně přiráží, ale jeho penis je při této pozici zcela přesně nasměrován na váš G bod a může do vás takto proniknout opravdu velmi, velmi hluboko.

   

Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p
DesktopMobile