Sedm věcí, které před partnerem pokud možno nedělejte! | Pro ženy | Blesk.cz

Sedm věcí, které před partnerem pokud možno nedělejte!

 • Některé věci se před partnerem prostě dělat nemají.
  31. července 2015 | 06:00

  Jsou věci, které muži o ženách vědí. Dokonce přijímají, že to tak musí být. Přesto – i v tom nejintimnějším období – jsou raději, když se žena podobných projevů zdrží. Někteří muži prostě neberou jako důkaz lásky to, že si před nimi klidně holíte intimní partie. Není to pro ně důvod k rozchodu. Jen drobnost, bez které by se raději obešli. Které věci byste tedy podle mužů před nimi dělat nemusela?

 • Likvidace chloupků a pupínků před zrcadlem

  Samy sebe vnímáme mnohem hůř, než nás vidí lidé okolo nás.
  Většina mužů chápe, že kosmetická péče je potřeba. "Ale když si Míša přinese celou svou výbavu večer do postele, začne se šklebit do zrcadla a komentovat každou nerovnost své pleti, jdu raději vedle," popisuje devětadvacetiletý Standa a dodává: "Navíc vím, že se kolem postele budou v tu chvíli válet použité odličovací ubrousky a další věci, a to si klidně počkám, až tahle procedura skončí."

 • Používání toalety s otevřenými dveřmi

  Za častými záněty močových cest může být nošení nevhodného spodního prádla nebo i špatný posed na záchodě.

  Někdy si člověk i uprostřed plamenné diskuse musí odskočit. "Klára má občas při debatách tendenci nechat si pootevřeno a mluvit na mě z toalety," říká pětatřicetiletý Martin. "Chápu, že to tak možná dělala s dětmi, když byly malé, ale mně to není příjemné. Vždycky jí beze slov zavřu, většinou se neurazí a chápe to, ale zanedlouho to klidně udělá zas."

 • Holení intimních partií

  Pokud do holení intimních partií svého partnera přímo zahrnete, může to být hezký intimní zážitek. Pokud si v koupelně čistí zuby, a vy tam vletíte s tím, že si jen potřebujete oholit nohy, podpaží a tak dále, většinou se to nesetká s úspěchem. Tohle by mělo podle většiny chlapů zůstat za zavřenými dveřmi.

 • Používání dentální nitě mimo koupelnu

  ...

  Někteří zubaři sice apelují na veřejnost, aby se nebála čistit si zuby kdykoliv a kdekoliv, většina z nás má ale jasno: zubní hygiena patří do koupelny. A to čištění jak kartáčkem, tak dentální nití.

 • Nekonečné telefonáty s kamarádkami

  ...

  Nekonečné hovory s matkou o každičké minutě života vašich dětí dokážou muže patřičně otrávit, obzvlášť tehdy, když u toho chodíte po celém bytě a jemu se zdá, že ho pronásledujete. Stejně tak večerní hovory v obývacím pokoji s kámoškou, kdy on se chce dívat na televizi, a přitom musí poněkolikáté poslouchat, jak se snažíte kamarádce poradit, jestli tomu bídákovi podesáté odpustit. Zkuste zajít do jiné místnosti a tam během telefonování setrvat. Uvidíte, že chybu neuděláte.

 • Říhání a ulevování si

  Hranolky mají vysoký glykemický index, který zvyšuje hladinu glykogenu, který se z těla vyplaví při sportu. Dovolit si je ale mohou maximálně vytrvalostní sportovci.

  "Já netvrdím, že holky neříhají a nepotí se," popisuje šestadvacetiletý Jaromír. "Ale chodil jsem jednou se slečnou, která měla pocit, že tyhle projevy jsou přece před druhými normální. Já si to ale nemyslím – před kolegy při obědě taky nekrkám, tak nechápu, proč bych to měl dělat doma."

 • Oblékání formujícího prádla

  spodní prádlo stahovací
  Autor: Mango.cz

  Nasoukat se do stahovacího prádla dá někdy pěkně zabrat. Člověk si u toho připadá i sám komicky, takže je víc než jasné, že v očích někoho druhého (muže) bude vypadat jako mimozemšťan. Pokud můžete tuto proceduru absolvovat o samotě, vašemu protějšku prokážete milou službu.

Autor: is
Diskuse ke článku
.