Tři typy milenek: Která ho nakonec uloví? | Pro ženy | Blesk.cz

Tři typy milenek: Která ho nakonec uloví?

 • Podle psycholožky Laury Janáčkové existují tři druhy milenek, ale jeden typ má šanci na úspěch.
  22. března 2015 | 06:00

  Není to od nás hezké, ale nemůžeme si pomoct. Občas zalovíme i ve vodách, které už jsou obsazené. Některé z nás doufají, že časem milence urvou samy pro sebe, on opustí ženu i děti a bude jen jejich. Málokterá žena, která si začne se ženáčem, si od začátku představuje, že mu převrátí život naruby. Většina si to chce jen užít. Jenže pak se zamiluje a je konec. Najednou je manželka soupeřka a nezávazný vztah nestačí. Podle psycholožky Laury Janáčkové existují tři druhy milenek, ale jeden typ má šanci na úspěch.

 • Čekatelka

  Milenka

  „Jsou to ženy, které věří, že se muž rozvede, neboť je s manželkou nešťastný. Také s ní v žádném případě nespí, a kdyby nebylo dětí, už by byl pryč,“ popisuje psycholožka první model. Prostě klasická naivka, která uvěřila, že ona je pro něho ta jediná, on nikoho jiného nemiluje a je jen otázka času, než spolu budou žít navěky věků. A tak čeká a čeká a čeká. Problém je, že její milý je s manželkou vlastně docela spokojený, sice s ní spí jen dvakrát týdně, ale je to fajn, zažívají super výlety s dětmi a milenka je pro něj jen nepodstatné odskočení si od rutiny. Čekatelka tak ztratí klidně deset let života, a většinou se potom dočká jen zklamání a rozčarování.

 • Uživatelka

  ...

  Je vdaná nebo zadaná a v mileneckém vztahu nehledá nic jiného než povyražení. Prostě si chce užít. Nic víc, nic míň. „Být milenkou jí vyhovuje, zvedá jí to sebevědomí a sex se jí líbí. Taková milenka bývá diskrétní, taktní a nemluví o partnerovi,“ vysvětluje Laura Janáčková. Stejně tak nemá potřebu někoho ulovit pro sebe. Doma totiž mívá manžela nebo stálého partnera.

 • Potvora

  Muži mají se svou nahotou mnohem menší problém než ženy, ale přesto je dobré je občas pochválit

  Nejrafinovanější ze všech typů milenek se tváří, že od muže nic nechce, ale nabízí mu super servis, úžasný sex a spoustu pohody. Je chytrá, krásná, rafinovaná, má svůj život, tváří se nezávisle, nic neřeší a jen si užívá. Ale jen naoko. Milence-potvoře je totiž jasné, že když nabídne muži všechno, po čem touží, nebude na něj tlačit a zároveň mu snese modré z nebe, je největší šance, že on se do ní zamiluje a ženu i děti nakonec opravdu opustí.

Autor: MAJ
Klíčová slova: milenky, milenka, manželství nevěra
Diskuse ke článku
.