11 znamení, že byste do toho měli praštit | Pro ženy | Blesk.cz

11 znamení, že byste do toho měli praštit

 • Poznáte, kdy je čas skočit do manželství po hlavě?
  27. listopadu 2014 | 06:00

  Chodíte spolu věčnost, máte společný byt, psa a kamarádky a i rodiče nenápadně vyzvídají, kdy že tedy bude ta svatba. Jenže vy si stále nejste jistá. Máme pro vás deset jasných signálů, že se nemusíte bát do toho praštit.

 • Máte stejné dlouhodobé cíle

  Chvalte svého muže. Ale musíte to správně naplánovat

  Nemusíte nutně oba toužit uspět ve stejném oboru nebo postavit dům. Pokud jste však zajedno v tom, kde a jak chcete žít, jaké hodnoty považujete za důležité a zda dáváte přednost založení rodiny, nebo kariéře, je pravděpodobné, že se vám bude po zvolené cestě kráčet ve dvou příjemně.

 • Vaše rodiny si padly do oka

  rodina

  Jistě, berete si jeho, ale všechno je mnohem snazší, pokud vám sedí i jeho nejbližší. Budete se s nimi muset stýkat, ať už se vám to líbí nebo ne, a rodinné sešlosti mohou být noční můrou stejně jako velkou zábavou.

 • Chybí vám, když je pryč

  Musela odejít do azylového domu.

  Užít si čas od času samoty je fajn, ale je úplně přirozené, že toho, koho milujete, postrádáte. Koukat na seriály a cpát se zmrzlinou je fajn, ale jen na chvíli. Mnohem větší legrace je, když je vaše láska někde nablízku. Pokud se vám po příteli stýská, když musí na pár dní z domu, je to jasné znamení, že je váš vztah silný.

 • Přemýšlíte o tom, jak vaše rozhodnutí ovlivní toho druhého

  Vyznání lásky

  Rýsuje se před vámi nějaká zásadní životní změna? Nová práce, změna kariéry, cesta do zahraničí? A přemýšlíte o tom, jak to ovlivní váš partnerský život? Pokud ano, je to v pořádku. Popravdě, i méně dramatická změna například v délce nebo načasování pracovní doby může váš společný režim negativně ovlivnit. A dokonce i to, když se zdržíte s kamarády v hospodě, přestože jste slíbila přijít včas. Je totiž pravděpodobné, že s kocovinou druhý den nestihnete vše, co bylo v plánu, nebo nebudete mít sílu se partnerovi dostatečně věnovat.

 • Snášíte své zlozvyky

  Neschovávejte se před nepříjemnými debatami o sexu

  On chrápe a jeho ponožky jsou po celém bytě. Vy mluvíte ze spaní a máte ve zvyku běhat po bytě v pyžamu až do oběda. Každý máte nějaké zvyky, které může ten druhý považovat za otravné. Kouzlo šťastného vztahu spočívá v tom, že vám navzájem nevadí. Nebo je dokonce považujete za roztomilé.

 • Nemáte před sebou tajemství

  láska

  Víte, kolik oba vyděláváte, zhruba za co utrácíte, kolik máte závazků z minulosti, i to, že on v sedmnácti nosil modré vlasy a náušnice a vy jste se prala s anorexií. Jistě, žena by si měla nějaké malé tajemství nechat, ale držme se těch spojených s naší krásou a bývalými muži. Pokud jste k sobě upřímní teď, vydrží vám to i v manželství.

 • Podle všech jste perfektní pár

  ...

  Pár už jste s někým v minulosti určitě tvořila, ale zdaleka ne všem vašim blízkým byl váš vyvolený po chuti. S tím současným však podle všech tvoříte perfektní pár. Věřte jim!

 • Prošli jste si i těžkými časy

  pár v nesnázích

  Prožili jste spolu spousty krásných chvil, ale není každý den slunečno, a tak se i vám nevyhnuly krizové situace a hádky. Ale ustáli jste je, a to je nejdůležitější. Těžké časy vás určitě neminou, ale vy už víte, jak si v neradostných chvílích poradit a jak si být navzájem oporou.

 • Nemusíte neustále myslet na to, jak vypadáte

  domácí pohoda
  Klidně můžete chodit doma ve vytahaných teplákách, viděl vás opilou, viděl vás uřícenou po výšlapu na Sněžku, zná vás rozespalou, unavenou, naštvanou, s make-upem i bez. Zkrátka nemusíte se před ním nijak maskovat ani omezovat. Miluje vás totiž takovou, jaká jste, a vy jeho. A ano, i s tím, že mu občas smrdí nohy.

 • Jste dobrý tým

  muž a žena

  Ve dvou se to lépe táhne, to je všeobecně známý fakt. Spolupracovat ale znamená vnímat toho druhého a dělat kompromisy. Pokud dokážete společně a bez hádek vyřešit složitý úkol, jako je například sestavit postel z Ikea, dokážete všechno.


 • Víte, proč ho milujete

  Kdy mu říct, že ho milujete?

  Kdybyste teď měla složit svůj vlastní svatební slib, víte celkem přesně, co byste řekla. Milujete ho totiž nejen kvůli jeho krásným očím a svalnaté hrudi, ale především pro jeho vlastnosti, které z něj dělají toho, kým je.

Diskuse ke článku
.