Čtvrtek 9. května 2024
Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena
Oblačno 16°C
peto28 14. 01. 2011 21:36

Re: Re: Re: Holý nerozum

Kto sa témou aspoň 2 dni zaoberal, zistil, že"kapacity v oblasti medicíny" na to nemajú jednotný názor.

Mimochodom, "na Internete" je aj Internet banking. Tiež je nedôveryhodný? "Na Internete" sa nachádza aj táto diskusia. "Na Internete" sú publikované zbierky zákonov, elektronické verzie papierových novín, rozhlasové a televízne vysielanie. A čuduj sa svete, aj prestížne lekárske žurnály publikujú svoje články "na Internete".

Internet je len médium. Aj ja hľadám informácie "na Internete" - v katalógu lekárskej knižnice. A nevidím v tom nič pokútne alebo zavrhnutiahodné.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
kebulak 15. 01. 2011 16:45

Re: Re: Re: Re: Holý nerozum

no tak zrovna internet banking mi pripada velmi neduveryhodny... stejne jako spousta dalsich veci kt se na internetu nachazeji - vcetne vasich nazoru...

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
peto28 14. 01. 2011 21:32

Re: Holý nerozum

V súčasnosti má väčšie riziko, že vážne ochorie alebo zomrie na následky očkovania, než na niektorú z predmetných chorôb (ktoré mimochodom ustúpili z najväčšej časti už dávno pred zavedením očkovania). Pozrite si štatistiky. http­://chil­dheal­thsa­fety­.wor­dpres­s.co­m/grap­hs/

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
kebulak 15. 01. 2011 16:43

Re: Re: Holý nerozum

jo jenze to riziko ze onemocni je nizsi prave proto ze kolem nej sou vsichni ockovani... kdyz nebudou tak to bude horsi

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
peto28 16. 01. 2011 23:00

Re: Re: Re: Holý nerozum

Nebude. Ani pred zavedením plošného očkovania neboli očkovaní a choroby zaznamenali aj tak väčšinu zo svojho ústupu práve v onom období bez vakcín.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
zirafa 13. 01. 2011 18:02

tak přemýšlím,

která volba je lepší: dát očkovat dítě s rizikem možných komplikací nebo ho nedat očkovat s rizikem onemocnění např. obrnou, tetanusem, tuberou atd. atd......
nás se za totáče nikdo neptal, jestli dáme svoje děti očkovat, či nikoliv, takže jsem tohoto dilematu byla ušetřena.....
ale myslím si, že riziko komplikací je menší než riziko nákazy a onemocnění, takže bych stejně volila očkování......

paní z článku můžu jen popřát, aby si jednou nedrbala hlavu proto, že svoje děti nechtěla nechat očkovat......

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
paja296 13. 01. 2011 18:11

Re: tak přemýšlím,

Můj očkovací průkaz je zaplněn všemi povinými očkováními i přeočkováním po deseti letech,přežil jsem vše bez problémů a jsem rád že je mám a nikdy je neodmítnu ani svým dětem.Ale je to káždého zodpovědnost a následky musí respektovat.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
qwertza 14. 01. 2011 00:11

Re: tak přemýšlím,

Je to problém, není to jednoduché. Všichni jsme určitě četli o Waldemaru Matuškovi, kterému kdysi umřely dvě dcery (dvojčata) po naočkování špatnou vakcinou. Já mám po přeočkování proti TBC ve dvou letech celoživotní průšvih s průduškama, moje vnučka měla po tomtéž ještě 17 měsíců po narození na rameni mokvajicí vřed. Zaplaťbůh, že už se teď plošně neočkuje, protože konečně lékaři uznali, že novorozenec nemá na takové zásahy do organismu dostatečně vyvinutou imunitu.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
zirafa 14. 01. 2011 00:19

Re: Re: tak přemýšlím,

určitě můžou nastat po očkování komplikace, o tom žádná....
když se to tak vezme, ono je riziko i vyjít na ulici, sednout do auta atd.... ono je vlastně riziko se vůbec narodit....

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anelam 14. 01. 2011 06:38

Re: tak přemýšlím,

Taky můj názor,ty co nechtějí děti očkovat ,by měli podepisovat že v případě onemocnění,léčbu celou uhradí a to předem,jinak jejich dítě nebude léčeno.Je to kruté ale já v tomto vědě a lékařům věřím Je to roky ověřeno,to základní očkování U chřipky je to něco jiného,virus stále mutuje .....

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
peto28 14. 01. 2011 21:40

Re: Re: tak přemýšlím,

Overené to teda nie je. Veľmi by Vás prekvapilo, aké slabé sú dôkazy o tom, čo vlastne vakcíny robia. Pri niektorých dodnes nie je definitívne zodpovedané, aký majú vlastne vplyv na ochorenie. Klinické štúdie bezpečnosti sledujú pacientov len niekoľko dní a šup s tým na trh (napríklad Infanrix Hexa 3 dni po každej z 3 dávok).

Ako som už písal: keď hradiť, tak všetci - súhlasili by ste, aby platili liečbu aj alkoholici, fajčiari, obézni srdciari, ako aj tí, ktorí sa rozhodli očkovať a dostali trvalé následky z vakcíny?

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat