Sobota 27. dubna 2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav
Polojasno 14°C
peto28 14. 01. 2011 21:26

Re: Re: Re: neočkovat?

A čoho sa bojíte, veď Vaše deti sú predsa očkované.

Alebo azda nedôverujete, že ich očkovanie ochráni? Tak potom prečo Vám vadí, keď mu nedôverujú iní a očkovať sa nedajú?

Zodpovednosť, hradenie liečby... OK, ale v tom prípade ja žiadam znížiť moje poplatky zdravotnej poisťovni o peniaze, ktorými prispievam ostatným na vakcíny. A liečebné náklady som ochotný si hradiť, ale budú si ich hradiť aj fajčiari, alkoholici, obézni ľudia so srdcovými problémami, konzumentky hormonálnej antikoncepcie, a napokon aj ľudia, ktorí dostali neliečiteľné chronické ochorenia z očkovania (keď už dobrovoľne súhlasili s rizikami, uvedenými v príbalovom letáku vakcíny)???

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
qwertza 13. 01. 2011 23:58

Re: neočkovat?

Proti pravým neštovicím se dneska už stejně neočkuje.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
veselabublinka 13. 01. 2011 20:53

Bez očkování nesmí do kolektivu!

Až bude chtít dát děti do školky nebo školy tak bude mít smůlu!!!

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
katherine08 13. 01. 2011 20:12

toto si přečtěte, bude vás to zajímat

http­://o­na.id­nes.cz­/sve­ho-syna-nenechavam-ockovat-proti-sedmi-nemocem-rika-lekar-p5p-/zdr­avi.as­px?c=A­100913­_12084­4_zdra­vi_lf

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
zdepa 13. 01. 2011 19:59

Až této krávě zemře dítě, Nejvyšší soud jí bude

kondolovat jako první. Potom asi bude spokojená.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
cert 13. 01. 2011 19:58

Nadpis.

Já bych zavřel a nechal to celé zaplatit toho, kdo ji dal k soudu! To přece nemůže vymyslet zdravý rozum. Před rokem přesně ten samý připad skončil osvobozením matky. Každý další skončí stejně a ten kdo na tyto matky podává žaloby mrhá penězi daňových poplatníků.
P.S. Já jsem svoje děti naočkovat nechal a jsem rozhodně pro očkování, aby bylo jasno.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
katjacha 13. 01. 2011 19:33

????

"Své děti mám ráda, ale nikdo mě dosud nepřesvědčil, zda je očkování životně důležité nebo zda jim naopak neublíží. A co to udělá s genetikou třeba za 200 let“ ... Cože???
Tyhle EKO, BIO SPRÁVNÉ MATKY a DOMARODIČKY ... já fakt nemám sklov!!!
Hoďte na ní deku!

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
klarkamiska 13. 01. 2011 19:17

matka???????????????

děti bych jí odebrala,vědomě a úmyslně je ohrožuje na životě,například tuberkuloza je pořád aktivní a černý kašel taky

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
jahodovyknedlik 13. 01. 2011 20:42

Re: matka???????????????

Tak například plošné očkování dětí proti tuberkulóze bylo od 1. listopadu 2010 zrušeno. To koukáte! (Já jenom aby bylo vidět, že tu "diskutují" jedinci, kteří o tom vědí houby.)

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
qwertza 14. 01. 2011 00:00

Re: Re: matka???????????????

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
peto28 14. 01. 2011 21:29

Re: matka???????????????

Tuberkulóza sa už v ČR neočkuje, ostatné vyspelejšie krajiny EÚ ju prestali očkovať pred viac než 10 rokmi, pretože vakcína je nebezpečná a nechráni pred nakazením.

V epidémiách čierneho kašľa je každoročne cca 80% z chorých ľudí plne očkovaných. Zjavne ani táto vakcína nebráni nakazeniu; vakcinátori obratom kričia, že "zmierňuje priebeh". Možno, a potom nakazení ľudia chodia po vonku a šíria ochorenie namiesto aby sa doma liečili. Toto už bolo publikované aj v lekárskej literatúre.

Ešte niečo?

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
pivka 13. 01. 2011 18:26

Fajn,

rozhodla se tak jak se rozhodla. V případě, že by děti nějakou nemocí onemocněly, dala bych jí léčení k plné náhradě. Respektuji ale její rozhodnutí.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
jahodovyknedlik 13. 01. 2011 20:39

Re: Fajn,

A řečnická otázka - rodiče dítěte, kteří své dítě naočkovat nechali a tím mu vzniklo trvalé poškození zdraví, byste léčení taky nechala hradit?

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
kebulak 15. 01. 2011 16:34

Re: Re: Fajn,

pokud poskozeni souvisi s vadnou vakcinou je leceni plne kompenzovatelna skoda stejne tak pokud doktor mohl mit nejaky zavazny dyvod pro kt by nemel ockovat (pr snizena imunita) a presto to udelal je to i zde plne kompenzovatelna skoda... pokud je to nestastna nahoda - je to velmi velmi smutne... tady by mel clovek zvazit rizika: jaka je sance ze vakcina diteti ublizi a jaka je sance bez vakciny onemocnet a jaky bude mit nemoc prubeh...

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
jaaaa 13. 01. 2011 18:17

ockovani je sracka

podivejte se, treba zmenite nazor na ockovani:
http­://www­.mus­twat­ch.cz­/fil­m/ani­ta-petek-dimmer-ockovani-impflugen/

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
zirafa 13. 01. 2011 18:45

Re: ockovani je sracka

... mě stačí jedna věta z článku:

"Jak by také ne, když jsou vymíceny všechny dramatické choroby středověku jako je tuberkulóza, pravé neštovice a podobně."

jaaaa, ty máš taky takový názor, že byla tuberkulóza vymícena?

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
p.avla1 13. 01. 2011 19:56

Re: ockovani je sracka

Očkování možná je s.račka jak říkáte, ale když dostanete některou z těch nemocí, tak těch s.raček do vás nacpou desetkrát tolik, aby vás vyléčili. A zrovna například tetanus bych tedy nepodceňovala...

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
limetka.k 13. 01. 2011 18:14

Holý nerozum

Takovým jako je ona bych rovnou zakázala mít děti, protože někdo, kdo takhle uvažuje, si děti ani nezaslouží. Děti by měli mít odpovědné rodiče, kteří budou myslet na jejich dobro. Milá paní asi vůbec netuší, jaké to je když dítě onemocní závažným onemocněním. Ani přes její nerozum bych jí ani jejím dětem nepřála, aby onemocněli. Ale to by se pak sama divila, kdyby jí dítě onemocnělo či nedej bože zemřelo. Na choroby, proti kterým je očkování, není většinou jiná léčba... Opravdu nerozumná žena, za její zvrácený čin bych ji rozhodně zavřela!

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
jaaaa 13. 01. 2011 18:18

Re: Holý nerozum

jsi hloupá, nic nevis a jine bys zavirala

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
jakobforman 13. 01. 2011 18:35

Re: Re: Holý nerozum

Pani máma si niečo našla na internete (veľmi hodnoverný zdroj, ktorý v poslednej dobe robí z priemerných ľudí hotových Einsteinov) a rozhodla sa, keďže má obavy o genetický fond svojich potomkov o 200 rokov...

Rozhodla sa po svojom napriek tomu, že kapacity v oblasti medicíny presadzujú pravý opak.

Ja si len prajem, aby toto svoje rozhodnutie raz neoľutovala.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat

Celá Čr
2499 Kč
1399 Kč
sleva
44%