Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Oplaťte úsměv s Orbit a podpořte SOS dětské vesničky

16. října 2018 | 00:00
Prezentace klienta |

Poslední šance, jak se zapojit do kampaně Oplať úsměv značky Orbit, je právě v těchto dnech! Zapojte se také a podpořte dobrou věc.

Orbit letos již potřetí podpoří SOS dětské vesničky starající se o znevýhodněné děti. Do letošního ročníku kampaně Oplať úsměv, která se kromě šíření povědomí o správné dentální hygieně zaměřuje i na podporu zdravého sebevědomí dětí, se tradičně zapojila usměvavá Iva Kubelková, a to i prostřednictvím písničky s všeříkajícím názvem „Úsmev“, nahrané společně s talentovanými dětmi z nadací. Oplácet úsměv můžete ale i vy sami, značka Orbit totiž 1 % z ceny každého výrobku prodaného v době trvání kampaně, tedy od 10. září do 21. října 2018, věnuje právě SOS dětským vesničkám. Kupte si zásobu žvýkaček a pochlubte se svým dobrým skutkem pod hashtagem #oplatusmev!

 

Kampaň letos doprovází veselá verze písničky „Úsmev“ od slovenské kapely Modus, která zaručeně zvedne náladu i Vám. Společně s hudebním klipem, který vznikl přímo v nahrávacím studiu s ambasadorkami kampaně a dětmi z nadací, ji najdete na Youtube, webu Orbit Klub, Facebooku i na Instagramu značky Orbit.

Autor: Orbit

V letošním roce nashromážděné finanční prostředky přispějí na mzdy sociálních pedagogů a poputují i na kompletní rekonstrukci koupelen v brněnské pobočce SOS dětských vesniček, aby byly zlepšeny podmínky nejen pro dentální hygienu. Nad rámec vybrané částky pak značka Orbit v rámci kampaně připravila pro děti již před letními prázdninami workshopy, na kterých si pod dohledem týmu dentálních hygienistek vyzkoušely zásady správného čištění zubů a odnesly si potřebné pomůcky v podobě dentálních balíčků. Děti zároveň při této příležitosti navštívila i Iva Kubelková a slovenský tanečník a choreograf Laci Strike, kteří rozezpívali a roztančili všechny zúčastněné.

Více na www.oplatusmev.cz.

Související články