Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Už zase rýma a zánět dutin?

30. ledna 2018 | 00:00
Prezentace klienta |

Rýma a záněty dýchacích cest nás mohou trápit celoročně. Náhlé změny teploty jsou pro organizmus šokem a zátěží pro imunitní systém. Všudypřítomné mikroorganizmy mohou využít situace a vyvolat onemocnění. Zvláště záněty dutin jsou bolestivé a nepříjemné, často se opakují a dokáží pořádně potrápit.

Pokud chcete řešit rýmu a zánět dutin přírodní cestou, a ještě k tomu jinou lékovou formou, než je sprej do nosu, vyzkoušejte rostlinný lék Sinupret.

Sinupret obsahuje speciální kombinaci 5 rostlinných extraktů z těchto léčivých bylin: hořec žlutý, prvosenka jarní, sporýš lékařský, šťovík kyselý a černý bez.

Autor: Schwabe Czech Republic s r. o.

A jak Sinupret působí?

Sinupret rozpouští hustý hlen, uvolňuje nos a nosní dutiny a tím uleví od tlaku a bolesti hlavy při nachlazení. Sinupret je vhodné začít užívat již při prvních příznacích virové infekce, protože podporuje zvýšenou tvorbu čerstvého, tekutého hlenu. Čerstvý hlen s sebou přináší důležité obranné látky k potírání virů v místě jejich působení. Sliznice nosu a vedlejších nosních dutin se zotavuje. Obranný systém a samočisticí funkce sliznice se opět aktivují. Sinupret provede takříkajíc „velký úklid“ v nose. Sinupret také podporuje účinek antibiotik při onemocnění dýchacích cest tím, že rozpustí pevně usazený tuhý hlen v nosních dutinách i dýchacích cestách a napomáhá tak přirozené obranné funkci sliznice.

Autor: Schwabe Czech Republic s r. o.

Sinupret je volně prodejný lék, k dostání bez lékařského předpisu ve vaší lékárně. Sinupret je vhodný již od 1. roku věku, můžete jej užívat ve formě roztoku nebo tablet různých koncentrací, tak zvaně pro každého na míru. Jak užívat, od kolika let věku a vůbec více informací na www.sinupret.cz a www.sinupretakut.cz.

Autor: Schwabe Czech Republic s r. o.

Video se připravuje ...