Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Zbavte se bolestí zad i kloubů! Samozahřívací doplňky vám uleví

28. listopadu 2012 | 11:52
Prezentace klienta |

Unikátní samozahřívací pomůcky Tourmalin jsou vynikající pomůckou nejen pro zimní dny, kdy snadno prochladnete. Díky nim se snadno zbavíte bolestí zad, kolen i krční páteře.

V čem jejich výjimečnost vlastně spočívá? Samozahřívací pomůcky Tourmalin akcelerují teplo absorbované z těla, zahřívají místo aplikace, zvyšují cirkulaci krevních toků, mají blahodárné účinky na zvýšení buněčného metabolismu a uvolní svaly.

Ruku na srdce. Koho z nás někdy netrápí nesnesitelná bolest zad, krční páteře či kolen? Bederní část páteře nese největší váhu těla a zároveň mu poskytuje větší flexibilitu, což je kombinace, která způsobuje, že je časem citlivější. A my tak při sebemenším prochladnutí trpíme bolestí.

Tormalin

Tourmalin vydává při ohřevu od pokožky infračervené záření, které blahodárně působí na bolesti v oblasti bederní páteře a oblasti lumbární, tedy spodního břicha, ideální je také pro oblast krční páteře a kolena.

Zároveň vytváří záporné ionty a magnetické pole, které pronikají do hloubky a ničí aktivní radikály a jiné škodlivé látky.

V nabídce e-shopu Sportnanetu.cz najdete vyhřívací bederní pás, ortézy na koleno a vyhřívací krční pás. Nechybí ani samovyhřívací ponožky, rukavice a vložky do bot, které se v nadcházejícím mrazivém počasí budou hodit.

Vyzkoušejte samozahřívací výrobky z naší kolekce TOURMALIN a přesvědčte se o jejich unikátních vlastnostech!