Pátek 19. července 2024
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja
Polojasno 28°C

Bombus rozdává raw energy tyčinky.Pochutnáte si na nich i vy?

17. května 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

Česká značka Bombus spouští samplingový projekt „Milión tyčinek“. Chce svými oblíbenými tyčinkami dodat energii všem českým kulturním, společenským a sportovním eventům.

Nabízí proto zdravé Bombus RAW ENERGY, jako podporu a motivaci pro jejich pořádání a jediné co chce, aby si akce účastníci a pořadatelé společně s jejich tyčinkami konečně pořádně užili! K propagaci tohoto projektu se připojila také řada známých influencerů, sportovců a osobností. Hlasem projektu Milion tyčinek se stal Leoš Mareš.

„Rozhodli jsme se, že pomůžeme podpořit a obnovit kulturní a společenské akce a obecně společenský život v České a Slovenské republice.  Rádi uděláme dobrý skutek a pošleme spoustu zdravé energie všem, kteří se na této obnově rozhodnou podílet s námi,“ říká brand manažer – Břetislav Koláček.

Bombus rozdává milion tyčinek
Autor: Run Tour

Kultura, sport a vlastně všechny společenské akce utrpěli v posledních letech opravdu velké rány. Akce, které jsou často závislé zejména na dobrovolnosti organizátorů, se nyní často potýkají s nedostatkem motivace pokračovat. Mnohem hůře než dříve, hledají další dobrovolníky, sponzory a partnery. Bombus se proto rozhodl spustit tento vlastní projekt a podpořit všechny organizátory amatérských a poloprofesionálních eventů, kteří akce dělají s nadšením, často z vlastních prostředků a téměř bez podpory. Nabízí jim malé i velké tyčinky plné zdravé energie z ovoce a jediné co chce je, aby se rozdali účastníkům, hostům a lidem, kteří se na pořádání těchto akcí podílejí.

Projekt Milion tyčinek odstartoval začátkem dubna a zájemci z řad organizátorů a pořadatelů se mohou o podporu přihlásit prostřednictvím webového portálu miliontycinek.cz. Široká veřejnost si pak může prohlédnout seznam akcí, kde můžou tyčinky ochutnat, a navíc se můžou zařadit do soutěže o návštěvu firmy a zásobu tyčinek Bombus na celý rok.

Bombus jsou oblíbené a zdravé raw tyčinky vyrobené z přírodních surovin, neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty. Jsou ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu, na cestách, nebo kdykoli během vašeho dne. Datlový základ, spousta blahodárné energie a žádné zbytečné ingredience. České tyčinky Bombus najdeme již ve 25 zemích světa a každý rok se jich v Krnově vyrobí miliony!

Pořádáte místní fotbalový turnaj, jógovou výzvu nebo divadelní představení pro děti?

Neváhejte, přihlaste také vaši sportovní nebo kulturní událost! Třeba právě váš projekt Bombus podpoří svou zdravou energií! Více informací najdete na miliontycinek.cz.

Leoš Mareš je u rozdávání miliónu tyčinek. O co jde?
Autor: bombus energy