Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Polojasno, bouřka 23°C

7 dárků, které koupíte online na Rohlik.cz. A klidně na poslední chvíli

14. prosince 2021 | 00:00
Prezentace klienta |

Zapomeňte na tlačenice v klasických obchodech. Letos vše pro pohodové svátky seženete na Rohlik.cz. Včetně dárků. V kategorii Vánoce najdete nejen boží jídlo, ale také kosmetiku, hračky, dekorace a další ingredience, které budete na Vánoce potřebovat. Vybírat lze z více než 17 000 položek a vše můžete objednat klidně na poslední chvíli. 

Co vše vám kurýři z Rohlíku můžou přivést až před vaše dveře? 

1. Hračky pro děti

Vánoce patří dětem! Tak jim je udělejte opravdu štědré a pořiďte jim hračky, se kterými si opravdu vyhrají. Na Rohlíku najdete edukativní a rozvojové, populární pecky z TV i takové, které ocení i ti opravdu nejmenší. 

Autor: rohlik.cz

2. Kosmetické balíčky 

Na Rohlíku seženete širokou nabídku kosmetiky, včetně té pro děti. Kosmetické balíčky jsou oblíbeným dárkem pod stromeček a nyní si je jednoduše stačí přidat ke svému nákupu. Vybírat můžete z voňavých sad pro ženy, muže i děti. Na e-shopu najdete známé luxusní značky i přírodní hýčkání. 

3. Dárkové koše a delikatesy 

Pro ty, kteří nejen o Vánocích rádi mlsají, připravil Rohlík široký výběr dárkových košů a delikates. Je libo dárkové balení čajů, sýrů nebo vína? Vše najdete na Rohlíku v kategorii Tipy na dárky

Autor: rohlik.cz

4. Dárky pro domácí mazlíčky 

Letos uděláte s Rohlíkem radost i svým domácím mazlíčkům. Vyberte pro ně hračky nebo pamlsky, po kterých se budou jenom olizovat. Spokojenost vašich čtyřnohých přátel zaručena. 

5. Vánoční přípitek 

Nadílku je třeba pořádně zapít! Na Rohlíku proto najdete široký sortiment alkoholických nápojů, které jsou k tomu jako stvořené. Kvalitní vína od malých českých a moravských vinařů i špičkové lahve ze světa. Řemeslná piva z českých minipivovarů i aperitivy a pro fajnšmekry i něco tvrdšího.

Autor: rohlik.cz

6. Zboží z vánočních trhů 

Vánoce jsou od toho, abychom si pomáhali. Můžete pořídit dárky, které udělají radost a zároveň pomůžou. Konkrétně stánkařům, kteří letos nemohou prodávat své produkty na vánočních trzích. Když boží Vánoce, tak pro všechny. Na Rohlíku proto koupíte řemeslné výrobky, například svíčky, ozdoby nebo vánoční pochutiny. 

7. Poukaz na nákup na Rohlíku

Nejste si jistí, co by vašim přátelům udělalo radost? Nevadí. Od toho je tu dárkový poukaz na nákup na Rohlíku nebo poukaz na členství v Rohlik Premium. S tímto programem nadělíte hned několik výhod - například dopravu zdarma nebo možnost ušetřit až 8 300 korun ročně díky exkluzivním klubovým slevám. Potěšte své blízké dárkovým poukazem, který jim přinese spoustu radosti z nakupování. Poukaz vám Rohlík ihned pošle na e-mail, takže ho můžete koupit i za pět dvanáct.

Autor: rohlik.cz