Úterý 25. června 2024
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana
Polojasno 27°C

Máte dost znalostí? Kvízujte o skutečné peníze!

Kvízujte a vyhrajte peníze!
10. listopadu 2021 | 06:00

Jste někým, kdo má všeobecný přehled a zálibu ve vědomostních soutěžích? Pokud ano, tak právě pro vás vznikla aplikace Kvízuj, díky které můžete vyhrát skutečné peníze.

Co to je?

Kvízuj je zbrusu nová česká soutěžní aplikace, ve které můžete každý den hrát, neboli kvízovat, o reálné peníze a jiné odměny. Nejlepší je, že kvízovat můžete odkudkoli a zcela zdarma, takže se do toho můžete pustit klidně teď hned. Pokud ale ještě nejste plně rozhodnutí, tak čtěte dále.

Jak to funguje?

Vyzkoušejte si základní denní kvízy, ve kterých se můžete těšit na deset otázek. K jejich překonání máte tři životy, díky kterým vás nemusí mrzet, pokud nebudete znát správnou odpověď na některou z otázek, a tři nápovědy, které vám kvízování usnadní. Ale pozor, jde vám o čas, takže čím dříve odpovíte, tím více bodů získáte!

Jak vyhraji peníze?

Skutečné nefalšované peníze získáváte za úspěšné kvízování. To, jak se vám daří, můžete v poklidu sledovat na vašem profilu přímo v aplikaci Kvízuj. Na stejném místě si také můžete své vykvízované peníze nechat poslat přímo na vlastní bankovní účet.

Jak mohu soutěžit o ceny?

Kromě denních kvízů v 6 kategoriích (věda, umění, historie, geografie, sport a různé), na vás v aplikaci čekají také týdenní slosování a sponzorované soutěže. Pokud se vám podaří vykvízovat určitý počet bodů, tak se každý týden automaticky dostáváte do slosování o parádní ceny! Ve sponzorovaných kvízech pak získáváte šanci vyhrát některou z předem oznámených odměn.

Jste připraveni začít kvízovat? Tak pojďte na to.

Autor: REDAKCE