KiK Tvář roku už zná první finalistky

1. listopadu 2017 | 00:00

Soutěž pro všechny odvážné a sebevědomé ženy je ve své polovině. První 4 finalistky jsou již vybrány na základě veřejného hlasování. Stále ale zbývají další 4, mezi kterými může být kterákoliv z vás. Zapojit se je jednoduché. Na stránkách www.tvarroku.kik.cz stačí vyplnit soutěžní profil a napsat nám, proč právě vy byste se měla stát novou Tváří roku nebo můžete alespoň hlasovat a podpořit tak již přihlášené ženy. 

KiK Tvář roku je soutěž pro všechny dámy, které se nebojí prezentovat své silné stránky. V naší republice existuje mnoho žen, které jsou obětavé, samostatné, odvážné, oddané své rodině, pomáhají přátelům i celému okolí. Mnohým z nich nikdo nikdy nepoděkoval nebo je dostatečně neocenil. Pokud jste takovou ženou právě vy, přihlaste se do KiK Tváře roku a užijte si trochu hýčkání zase na oplátku vy.

Zdraví a rodina na prvním místě

Každá z vybraných finalistek je jiná, spojuje je ale jejich obětavost a péče o rodinu, která je pro všechny jednou z nejdůležitějších věcí v životě. První vítězkou, která se zúčastní slavnostního večera, je pětadvacetiletá Aleksandra z Prahy. Za největší přednost považuje vlastní jedinečnost a je hrdá na svou malou dcerku. Nejdůležitější v životě je pro ni zdraví nejbližších lidí, protože všechno ostatní se dá ovlivnit vlastním úsilím. Ve volném čase nejraději relaxuje u malování s hrnkem teplého černého čaje a ocení chvilky klidu a harmonie.

Autor: KiK

Jako druhou vybrali hlasující Terezu ze Šumperka. Podle vlastních slov ve svých 28 letech překonala sama sebe, když se jí během posledních 9 měsíců podařilo shodit 30 kg a zmenšit konfekční velikost na 40.
I díky tomu nyní nejraději nosí klasické šaty. Nejdůležitější v životě je pak pro Terezu její rodina a to, aby ze syna vychovala čestného muže.

Autor: KiK

Ve třetím týdnu se do finále probojovala Kateřina, které je 34 let a žije v Chrasti. Je velice obětavá a nikdy neodmítne pomoc rodině, přátelům, ale ani opuštěným kočkám, kterým dlouhodobě pomáhá, stará se o ně a hledá jim nové domovy. Nejdůležitější je pro ni zdraví a spokojená rodina, se kterou by ráda strávila pohodovou dovolenou někde na samotě a v klidu.

Autor: KiK

Zatím poslední zvolená finalistka se jmenuje Martina a pochází z Hrádku nad Nisou. Devětadvacetiletá soutěžící věnuje veškerý čas svým dvěma dcerkám. Ty jsou pro ni největším štěstím i úspěchem i proto, že je vychovává sama bez partnera. Nejdůležitější je pro ni zdraví dětí i celé rodiny, se kterou by také strávila dovolenou snů. Přihlášení do KiK Tváře roku je pro ni výzva, protože má ráda dobrodružství.

Autor: KiK

Zbývají 4 finálová místa, zapojte se!

Zbývají ještě 4 volná finálová místa, nebojte se přihlásit a získat tak nejen skvělý zážitek, ale i hodnotné výhry. Po vyplnění dotazníku na www.tvarroku.kik.cz je každý profil automaticky zařazen do hlasování. Aby byla soutěž spravedlivá, každý týden zvítězí ta účastnice, která získá v daném týdnu nejvíc hlasů. Po týdnu se všechny hlasy vynulují a začíná další kolo s novým hlasováním. I když jste se tedy přihlásila v poslední den týdne, máte stejnou šanci zvítězit jako všechny ostatní kandidátky.

Po vybrání všech 8 finalistek uspořádáme na začátku prosince slavnostní finálový večer, kde porota rozhodne, která z vítězek jednotlivých týdnů získá titul KiK Tvář roku a společně s ním i fotostory v magazínu Blesk pro ženy, dárkové poukázky na nákup v prodejnách KiK v hodnotě 25 000 Kč a finanční dar. Hodnotné výhry čekají i pro finalistky, které skončí na druhém a třetím místě. Zároveň každá z 8 finalistek získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 2 000 Kč.

Zúčastnit se mohou ženy starší 18 let s výjimkou zaměstnankyň společnosti KiK textil a Non-Food spol. s r.o. a jejich rodinných příslušnic. Pořadatelem soutěže je společnost KiK textil a Non-Food spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kompletní pravidla soutěže i přihlašovací formulář naleznete na www.tvarroku.kik.cz.  

Autor: KiK

 

Autor: komerční prezentace
Diskuse ke článku
.
Související články
1080p 720p 360p
DesktopMobile