Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

F.O.O.D. piknik odstartoval v Olomouci! Čekají vás skvělé klobásky i dortíky

Video se připravuje ...
F.O.O.D. piknik v Olomouci právě odstartoval!
VIDEO: BPŽ
9. září 2017 | 11:05

Počasí nám přeje a tak pokud jste z Olomoucka, není lepší sobotní program než F.O.O.D. piknik- tedy dnes v sobotu 9. 9. v Korunní pevnůstce. Časopis F.O.O.D. slaví desáté narozeniny, a jak jinak je oslavit než pořádnou akcí. 

Pralinky, dortíky, burgery, wrapy, koncert, piknikové koše, to vše na vás čeká v Olomouci v Korunní pevnůstce. Přijďte za námi na naši narozeninovou oslavu - na F.O.O.D. piknik dnes v sobotu 9. září.

Vstup je samozřejmě zdarma a řadu dobrot můžete i zdarma ochutnat. Na prvním pikniku v Praze před týdnem generální partner akce Kaufland rozdal rozdal 200 l vína, 100 l piva, 230 kg grilovaného masa a klobásek a 170 kg pomazánek. Čekají na vás i odlehčené wrapy s meggle cotage chessem a panna cotou, ochutnejte paraořechový olej, ženšenové čaje, bezlepkové čokoládové donuty z kuchyně Gourmet Academy, salát s grilovaným kuřetem Supreme, který připraví Martin Škoda, Blu detox limonáda a Detox čajové mojito z čajů Kusmi tea.

Podívejte se na video z akce:

 

Video se připravuje ...
F.O.O.D. piknik v Olomouci právě odstartoval! • VIDEO: BPŽ

 

Stánků s různým občerstvením je samozřejmě mnohem víc jen namátkou jsou tady dortíky, pralinky, dobroty z levandule, čekají na vás kuchaři i farmáři. A na závěr vše zakončí koncert.

Podívejte se na fotky z akce:

 

Autor: red
Klíčová slova: F.O.O.D., piknik, 2017
Související články