Pondělí 28. září 2020
Oblačno 12°C

Přineste si vzpomínky z letní dovolené domů!

14. srpna 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Letní dovolená je jednou z vytoužených odměn během prázdninových měsíců, ale i během náročného pracovního roku. Týden či dva na vysněném místě nám přinese nezapomenutelné zážitky a krásné vzpomínky. A proč si příjemné chvíle nepřipomenout i doma? V příjemném povlečení SCANquilt budete na vaši dovolenou ještě dlouho vzpomínat.

Saténový dotek

Originální povlečení SATÉN DESIGN v sobě spojuje luxusní jemnou saténovou tkaninu se zajímavými trendovými vzory. Vysoce kvalitní satén vyrobený z nejjemnějších přízí z dlouhovlákné česané bavlny poskytuje komfort jemné tkaniny, nižší mačkavosti a snadné údržby, kterou oceníte v současné uspěchané době. Při sušení v závěsu nevyžaduje žehlení.

Autor: SCANquilt

Krásným návlekem na polštář s mechovým omakem a námětem oblíbeného dvoupatrového autobusu, tak typického pro cestování v Londýně, vkusně doplníte Váš interiér a ve chvílích odpočinku zavzpomínáte na zážitky z cest.

Autor: SCANquilt

Nemá se k vám, kdo přitulit?

K odpočinku patří věrný kamarád, přijďte si vybrat originální polštářky Friend. Vyberte si z plyšáků FRIEND od značky CRAFTHOLIC kamaráda pro své děti, sebe nebo svou lásku. Veselého zajíce Raba, zadumaného medvěda Slotha, šibalského kocoura Korata nebo mlčenlivou opici Loris. Každý je jiný, jedinečný, stejně jako vy.

Autor: SCANquilt

Sametový plyšák FRIEND je mimořádně jemný, na pohled i na dotek příjemný tvor, který se zrodil v tokijském designovém studiu Accent, aby pod značkou CRAFTHOLIC potěšil všechny generace bez rozdílu věku nebo pohlaví. Naši přátelé jsou skvělou hračkou, originálním doplňkem do interiéru, ideálním dárkem nebo měkkým polštářkem, se kterým nebudete v noci sami. Všechny designy najdete exkluzivně pouze v síti prodejen a eshopu SCANquilt.