Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Správné dávkování pracího prostředku už není žádná věda

14. listopadu 2016 | 00:00
Prezentace klienta |

Pokud patříte mezi většinu lidí, kteří si neustále lámou hlavu nad správným dávkováním pracího prostředku, měli byste zbystřit. Na trhu totiž existuje jedinečný systém dávkování TwinDos od firmy Miele. Jeho tajemství spočívá ve zcela automatickém dávkování tekutého pracího prostředku – pouhým stisknutím jednoho tlačítka! Vy tak uspoříte nejen čas, ale také peníze za prací prostředky. Pro optimální výsledky praní pro bílé i barevné prádlo doporučujeme používat dvoufázový prací prostředek UltraPhase 1 a UltraPhase 2 přímo od Miele. Alternativně však může systém TwinDos dávkovat také běžný tekutý prací prostředek nebo aviváž, které lze nalít do doplnitelných zásobníků. 

Autor: Miele

Optimální pračka pro každou domácnost

Automatické pračky Miele se mohou pochlubit (v závislosti na modelu) i množstvím užitečných programů, funkcí a dalších předností. Patří k nim silný a úsporný ProfiEco motor, voštinový či termo-voštinový buben pro jemnou péči o prádlo či vyhlazení textilií, množstevní automatika, patentovaný samočisticí zásobník AutoClean, funkce Skvrny, speciální programy praní jako Impregnace, Sportovní prádlo, Sportovní obuv, Záclony, Peří nebo Plyšové hračky.

Perfektní výsledky praní se speciální řadou prostředků CareCollection

Pro maximální spokojenost vyvinula firmy Miele i vlastní řadu pracích a ošetřujících prostředků CareCollection, které kromě UltraPhase 1 a 2 zahrnují např. také aviváže, přípravky pro péči o vlnu, peří, sportovní i outdoor textilie, impregnaci, ochranu barev a jiné.

Autor: Miele

Prověřená kvalita – testováno na 20 let

Díky nejmodernějším technologiím, vysoce kvalitním materiálům i velmi přísnému testování (přístroje Miele jsou jako jediné testovány na životnost 20 let) jsou pračky Miele považovány za synonymum kvality. Pravidelně vítězí v nezávislých spotřebitelských testech a testech spolehlivosti u nás i ve světě.

S výběrem optimální pračky, jejíž cena začíná již na 22 990 Kč, vám poradí v pražském či brněnském Miele Experience Centru či u některého z obchodních partnerů Miele. Potřebné informace naleznete také na www.miele.cz.

Video se připravuje ...