Nebojte se v bílém na zmrzku! | Pro ženy | Blesk.cz

Nebojte se v bílém na zmrzku!

29. července 2016 | 09:36
Prezentace klienta |

Bílá je barva, která nás provádí celým životem. V zimě nám připomíná sníh, v létě zas  opálené od moře působíme v bílé barvě jako antické bohyně. Bílá barva je symbolem nových začátků, čistoty a hledání rovnováhy. Proto se do ní zahalují děti přijímající křest nebo i nevěsty. Existuje ale i velké množství zaměstnání, kde každodenně musí nosit bílou. Lékaři a lékárníci, vědci, pekaři, a často i prodavačky v supermarketu. Bílá je snadno kombinovatelná a hodí se k ní spousta doplňků,  proto by neměla chybět v šatníku žádné ženy. 

Mnoho z nás má ale před bílou barvou respekt. Vaše krásné bílé šaty se po několika praních stanou šedými nebo z nich prostě nejde vyprat  borůvková zmrzlina, která vám tak chutnala. Řekněme, že my si na oblečení ještě dáme pozor, ale co naše ratolesti? Co ty skvrny od trávy a bláta, když po škole hráli před domem fotbal? Nebo si možná  dali s kamarády zmrzlinu a ta tekla a tekla. Všichni to známe. Odteď se už ale o své prádlo nemusíte bát ani zvažovat jestli si koupíte bílou nebo černou halenku. S novým přípravkem od Vanishe z bílého oblečení nejen odstraníte i týden zaschlé skvrny za 30 vteřin, ale také ho vybělíte až o tři odstíny. Vanish Gold White Powder je prášek, díky němuž po 30 vteřinách od aplikace na skvrnu na malou nehodu s úlevou zapomenete.

Autor: Vanish

Stop zašedlému bílé

Máte vzadu ve skříni zastrčené šedé oblečení, u kterého se pomalu smiřujete s tím, že si ho na sebe už nikdy nebudete moci vzít a budete ho nosit maximálně tak na doma? Pamatujete, jak kdysi bývalo krásně bílé? I s tímto problémem si produkty z řady Vanish White poradí. Na výběr máte jak z prášku, tak tekutého odstraňovače skvrn, které z vašeho oblečení udělají opět zářivé kousky. Jako byste si je koupili právě včera. Bělicí efekt s vylepšeným složením totiž zesvětlí oblečení až o tři odstíny.

Autor: Vanish

Blogerky bílou milují!

Pro Kateřinu Pifflovou a Karolínu Šramlovou z blogu With Love K představuje bílá barva tu, která nikdy nevyjde z módy. Vnímají ji jako čistou a krásnou barvu. „Když ji spojíte s úsměvem, nešlápnete vedle. V létě se pro nás, módní blogerky, stává základní barvou ve skříni. Univerzální, bělostná a fotogenická je jen jedna barva - bílá. Samozřejmě se za ní ale skrývá několik nástrah - jídlo, pití a špína. Pro takovou chvíli máme dlouhodobé řešení, kterým je Vanish. Jakmile si totiž oblíbíme nějaký kousek, "musíme" ho nosit pořád,” popisují své zkušenosti blogerky.

Další nespornou výhodou, o které blogerky často mluví, je kombinace bílé s čímkoli. „Bílý top a tenisky nebo sandály jsou zkrátka superstars pro společenské akce i běžný život. To ostatně dokazují i naše Instargamy a blog,” říkají blogerky. Káti Instagram je zahalen pouze do dvou barev, a to bílé a černé, zato Karolína bílou často kombinuje i s jinými barvami. „Můžeme tedy směle říci, že je naší nejoblíbenější barvou. A jsme rády, že jsme našly adekvátní péči pro zachování jejího bělostného vzhledu.”

Autor: Vanish

A jak se skvrnami a praním bojují české a slovenské ženy?

Koho jiného bychom se měli zeptat, jaké skvrny jsou nejhorší, než právě žen, které se o čistotu prádla starají? Podle průzkumu, který realizovala značka Vanish v součinnosti s obchodními řetězci C&A a ženským portálem žena-in.cz a kterého se účastnilo více než 1300 respondentek, to vypadá, že nejčastěji bojujeme se zaschlými skvrnami od bláta, krve a mastnoty. Výjimkou také nebyly odpovědi jako make-up, lak na nehty nebo ovoce.

Průzkum taky ukázal, že každá pátá z dotazovaných žen pere více než pětkrát týdně, nejčastější odpověď však byla jednou až dvakrát týdně. Pětkrát a vícekrát perou hlavně zadané ženy, které žijí s partnerem. Tolikrát pere 40 % dotazovaných. Každá druhá pak při praní používá gely, na druhém místě tablety a nejméně využívané jsou podle průzkumu prášky. Speciální přípravek na odstraňování skvrn používají dvě třetiny žen, nejčastěji formou přidání přípravku k pracímu prostředku. Nejvíce bojujeme se skvrnami od mastnoty, ovoce, trávy nebo krve. A ty nejzajímavější skvrny? Koňský trus či olej z motorové pily. Kam se na to hrabe borůvková zmrzlina, že?!

Vanish Gold Liquid White
Vanish Gold Liquid White
Autor: Vanish

Tipy a triky, jak na skvrny

Vanish White spolehlivě odstraní skvrny od ovoce, bahna, trávy, make-upu, kečupu, čokolády nebo třeba od krve. Konkrétní tipy a triky, jak si poradit s různými druhy skvrn, najdete na stránce http://www.vanishinfo.cz/jak-na-skvrny