Originální Milka loď poprvé v České republice! | Pro ženy | Blesk.cz

Originální Milka loď poprvé v České republice!

14. června 2016 | 16:00
Prezentace klienta |

Hledáte víkendovou zábavu pro celou rodinu? Přijďte si užít den plný jedinečných zážitků na loď plnou jemnosti. Muhboot letos poprvé pluje po českých řekách a po víkendu v Poděbradech se v tomto týdnu zastaví v Mělníku. Plavby včetně doprovodného programu v přístavu jsou pro všechny návštěvníky zdarma.

Muhboot svou českou pouť odstartovala v Poděbradech v přístavu Marina. Nyní míří do Mělníku, kde bude následující víkend od 17. do 19. června kotvit u přístavního mola v Plavební ulici. První prázdninový víkend se na ni mohou těšit v Litoměřicích, poslední zastávkou Milka lodi bude Praha, kde v červenci na celých 9 dnů zakotví na Rašínově nábřeží.

Ve všech městech loď vyjíždí na pravidelné plavby okolím, během nichž může každý cestující najít jemnost přímo na palubě a získat tak jednu ze sladkých cen. V přístavech se můžete těšit na zábavný doprovodný program pro celou rodinu. Přijďte si zkusit ulovit co nejvíce ryb na čas nebo složit svou vlastní Muhboot. Pro nejmenší budou připraveny omalovánky a skákací trampolína.

Doprovodný program a plavby na lodi jsou zdarma! Vezměte celou rodinu a přijďte společně strávit jemné chvilky na loď, která u nás nemá obdoby.

Muhboot v České republice:

17. – 19. června Mělník (přístav v Plavební ulici)

1. – 3. července Litoměřice (přístav na Lodním náměstí)

9. – 17. července Praha (náplavka na Rašínově nábřeží za železničním mostem)

Více informací najdete na www.jemnostnajdesuvnitr.cz.