Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Kočka Česka 2014: Ještě nesoutěžíte? Přihlaste se a hrajte o 74 tisíc!

20. listopadu 2014 | 16:50

Největší soutěž na českém internetu je v plném proudu! V galerii je už téměř 2 500 koček, kocourů a koťat. Přihlásit tu svou můžete ale i vy. Ještě stále máte čas! Ve hře jsou ceny za 74 000 korun!

Do soutěže je přihlášeno téměř 2 500 micinek a mourků a každou hodinu přibývají desítky dalších. Letos soutěží každý mazlíček za region, ve kterém s páníčkem žije. Který z nich se stane nej kočičkou svého kraje? A kdo si odnese ceny za 74 000 korun? O tom rozhodnou výhradně naši čtenáři svými hlasy.

Ti nyní v prvním kole internetového hlasování na stránkách www.kocka-ceska.cz vyberou v každém regionu 15 kočiček, postupujících do finálového SMS hlasování. V něm čtenáři zvolí šampióna každého kraje. Celkem 14 regionálních vítězů se pak v superfinálovém hlasovaní utká o absolutní titul KOČKA ČESKA 2014.

Hlasujte a přihlašujte své mazlíčky ZDE >>>

Jak dostat svého favorita do finále?

Především je důležité svého mazlíčka na stránkách soutěže zviditelnit. Prostřednictvím SMS  ho můžete poslat do VIP zóny, zvýraznit barevně jeho profil a vytvořit mu fotogalerii. Dostat vašeho chlupáče do finále vám ale mohou pomoci i přátelé a známí. Pošlete jim odkaz na pejska prostřednictvím emailu, využijte i sociální sítě Facebook, Twitter, Lidé.cz a další.

Váš mazlíček ještě nesoutěží? Spěchejte, ať nepřichází o hlasy!

Přestože hlasování začalo, můžete svého mazlíčka stále ještě do soutěže Kočka Česka 2014 přihlásit! Stačí se nejpozději do 24. 11. zaregistrovat na stránkách www.kocka-ceska.cz, vyplnit krátký dotazník a vložit profilovou fotku. S přihláškou ale neotálejte. Čím dříve bude vaše kočička či kocourek v soutěži, tím více získá hlasů!

Klíčová slova: kočka česka
Související články