Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno 18°C

Oslavte Valentýna jinak! Vyrazte na hory.

Valentýn slaví asi 40 % Čechů, nejčastěji večeří nebo květinou.
28. ledna 2013 | 00:00
Prezentace klienta |

Oslavit svátek svatého Valentýna se chystá zhruba 40 % Čechů. 14. února budou mít plno ve většině restaurací a zvýšený zájem hlásí i hotely. Ty pro zamilované páry připravili speciální romantické balíčky. Můžete se tak s partnerem nechat rozmazlit při masáži, prožít let balonem, romantiku při svíčkách ale i chvíle soukromí v privátní vířivce.

Romantický víkend ve dvou na Šumavě nebo pobyt v lázních – i to je možné najít mezi romantickými balíčky, které pro zamilované dvojice připravily české hotely. Při jejich pořizování sice sáhnete hlouběji do kapsy, než kdybyste pořizovali pugét, ale třeba cena romantické noci pro dva na Šumavě a večeře v luxusní restauraci je téměř srovnatelná.

Užít si na Valentýna můžete třeba večeři při svíčkách s výhledem na horská panoramata, masáže nebo privátní vířivku. Personál na pokoj před příjezdem často připraví i sekt, ovoce nebo čokoládové pralinky. Běžnou součástí romantických balíčků je pak donáška až přímo na pokoj a ranní snídaně do postele.

Přenocování v hotelu pro dvě osoby není o tolik dražší jak večeře v luxusní restauraci.
Autor: OREA HOTELS

Víkend v čokoládě

Pobyty zahalené do vůně čokolády jsou v poslední době asi tím nejoblíbenějším a nejžádanějším. Čokolády se můžete během dvou dnů „dotknout“ jen zlehka díky masáži, nebo naopak prožít všechny koupele, zábaly a masáže v čokoládovém vydání. Personál, dobře si vědomý afrodiziakálních účinků čokolády, nešetří ani s čokoládovými pralinkami.

Romantika o čtyřech chodech

Večeře při svíčkách je romantickou klasikou, která se neomrzí. K valentýnskému pobytu ji letos přibalí téměř každý hotel. Zatímco po běžné večeři v restauraci zamíříte domů a vrátíte se do reality, v hotelu se můžete přesunout do wellness centra , při pobytu na horách pak třeba na sjezdovku na večerní lyžovačku, nebo přímo na pokoj. Personál se postará o to, aby vám nic nechybělo. Donášková služba je totiž běžnou součástí romantických balíčků pro dva a ráno si tak můžete dopřát i snídani do postele.

V ceně romantických balíčků bývá snídaně do postele.
Autor: OREA HOTELS

Nechte se rozmazlit

Během roku není lepší příležitost k tomu se pořádně rozmazlit než Valentýn. Hotely stále častěji disponují moderními wellness centry a vstup do nich k valentýnským pobytům přibalí zdarma nebo s výraznou slevou. Klienti si tak mohou dopřát třeba masáž lávovými kameny, levandulový, skořicový nebo medový zábal, uvolnit se v bazénu, využit saunu nebo vonné parní lázně. Velké oblibě se potom mezi dvojicemi těší možnost pronajmout si na půl hodinku vířivku jen pro sebe.

Nechte se rozmazlovat – v ceně valentýnských balíčků bývá i volný vstup do wellness centra.
Autor: OREA HOTELS

Ne všichni ale chtějí slavit a demonstrovat pohodu ve vztahu „na povel“ právě v polovině února. Hotely romantické pobyty nabízejí i v průběhu zbytku roku a o to větším překvapením pro partnera pak může víkend ve dvou být. Pro tuto příležitost je vhodné podívat se na nabídku specializovaného e-shopu zaměřeného právě na romantické pobyty. I proto, že dárkový poukaz (nebo chcete-li voucher) je stále oblíbenější formou obdarování.

 

 


Video se připravuje ...