KONCERT: JEAN MICHEL JARRE | Pro ženy | Blesk.cz

KONCERT: JEAN MICHEL JARRE

8. února 2010 | 07:17

KONCERT: JEAN MICHEL JARRE

KDY: 27.2.2010

KDE: Liberec, TIPSPORT ARENA

Jean Michel Jarre pro své „World Arena Tour“ vytvořil velkolepou produkci plnou vysoce moderních technologií, přesně na míru halám a arénám, kde představí hudbu ze svých nejúspěšnějších nahrávek. Vytvořil nezapomenutelnou show, do které vtisknul svůj jedinečný výraz a talent pro vytváření neopakovatelných událostí.

Na svém představení Jean Michel Jarre pozve diváky na cestu do svého pozoruhodného světa, aby se zcela ponořili do jeho nadčasové hudby a vize.

Na toto turné vyráží Jean Michel Jarré se zcela úplně novou produkcí, která je nabitá energií obřích koncertů a emocemi halových vystoupení. Jde o fúzi analogových syntezátorů, progresivní digitální technologie, obří projekce v HD rozlišení, velkolepé laserové a světelné show.

Jean Michal Jarre je novátorský umělec, který svými show pobavil a nadchnul miliony lidí po celém světě, a je i držitelem několika světových rekordů v návštěvnosti. Se svojí elektronickou tvorbou a pozoruhodnými živými představeními navštívil již téměř celý svět a zanechal svůj otisk na místech od londýnských Docklands, přes Pyramidy v Egyptě, až po Čínu nebo Moskvu.

JEAN MICHEL JARRE SE SE SVOU VELKOLEPOU SHOW PLNOU NEJVĚTŠÍCH HITŮ VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY.
JEAN MICHEL JARRE SE SE SVOU VELKOLEPOU SHOW PLNOU NEJVĚTŠÍCH HITŮ VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY.
Autor: archiv pořadatele

Související články