Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Proč jsou upíři sexy? Pronikněte do tajů těchto nadpřirozených bytostí

 • Také jste propadly kouzlu upírských anti-hrdinů?
  22. října 2014 | 06:00

  Proč nás přitahují mladí, krásní miliardáři typu Christiana Greye, kteří jsou těžko polapitelní a libují si v drsném sexu, je více než jasné. Co nás ale tolik přitahuje na upírech, nesmrtelných nadpřirozených bytostech, kteří nevinným obětem sají krev, že o nich bylo již tolik napsáno a natočeno?

 • Prahnou po věčné lásce

   

  Twilight Breaking Dawn
  Autor: reprofoto IMDB
  Ať už je to Edward Cullen nebo hrabě Drákula, každý z nich hledal tu pravou, se kterou by byl navěky. Těžko říci, kdy se upíři, tedy zplozenci temnot, proměnili v bytosti které milují a chtějí být milováni navěky, ale faktem je, že pokud si představíme upíra, slyšíme svatební zvony a věčnou lásku.Že by to byl jejich nový způsob, jak vlákat nebohé oběti do pasti?
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
  Autor: blesk.cz
 • Jsou nenasytní

   

  Vampire Diaries
  Autor: reprofoto IMDB
  Ve své neustálé touze po krvi vytrénovali upíři své lovecké umění k naprosté dokonalosti. Zatímco brutální síla je spíš pro upíry - primitivy, ti, které milujeme, své oběti vábí sváděním. Jsou zkrátka krásní, tajemní a věčně při chuti.1988277:gallery:true:true
 • Umí se chovat

   

  Interview s upírem
  Autor: reprofoto IMDB
  Protože jsou upíři nesmrtelní, většina z nich, v okamžiku, kdy je potkáte, jsou na světě už několik století. Narodili se tak v době jiných mravů, které si uchovávají i do moderní doby. Jsou gentlemani, umí tančit, rozumí umění a vůbec toho ví strašně moc (není divu, když jsou na světě několik století). Jednoduše jsou naprosto okouzlující společníci.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/cinske-stesticko
  Autor: blesk.cz
 • Jsou tak trochu majetničtí

   

  True Blood
  Autor: reprofoto IMDB
  Přestože stalkery a tyrany nemá nikdo rád, kousek majetnickosti ze strany mužů ženám evidentně imponuje. Jinak by se hrdiny poslední doby nestaly právě postavy jako Edward nebo Christian. Faktem je, že nic světu lépe neukáže, že jste JEHO žena, než kousanec v podobě dvou teček na vaší labutí šíji. Rozhodně je to mnohem víc sexy, než pubertální "cucflek".
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
  Autor: blesk.cz
 • Mají styl

   

  Queen of the Damned
  Autor: reprofoto IMDB
  Díky své nesmrtelnosti měli upíři doslova několik dekád k tomu, aby dokonale vybrousili svůj cit pro módu a styl. Žádného z nich neuvidíte v kostkovaných kraťasech, proužkované košili a ponožkách v sandálech. Upíři jsou vždy perfektně upravení, ležérně elegantní a neskutečně svůdní, oblečení vždy v oblecích perfektního střihu z kvalitních materiálů. Mají na to věk.
  http://horoskopy.blesk.cz/taroty/karta-dne
  Autor: blesk.cz
 • Jsou opravdoví chlapi

   

  Dracula Untold
  Autor: reprofoto IMDB
  I když nemají 100kg ve svalech, jsou většinou velmi mužní a jdou si tvrdě za svým. Nepářou se s tím, porušit nějaké to pravidlo, které jim není pohodlné a umí doslova vycenit zuby když někdo ohrožuje je, nebo jejich milované. Přitom mají dostatečně vysoké sebevědomí na to, aby dokázali každého usadit do patřičných mezí. Jsou zkrátka jedním slovem dokonalí!
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/snar
  Autor: blesk.cz

Autor: red
Diskuse ke článku
.