Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Vyspěte se v oblacích: Poznejte nejvyšší hotely světa!

 • 30. září 2013 | 15:08

  Bojíte se výšek? Pak pro vás máme tip, jak svůj strach překonat. Co takhle přespat ve výšce více než 400 metrů a s výhledem, ze kterého se tají dech. Pokud si troufáte, můžete zkusit navštívit jeden z nejvyšších hotelů světa. Představujeme desítku těch nejvyšších hotelů, kde se budete cítit jako v oblacích.

 • Park Hyatt Shanghai, Šanghaj, Čína – 494 m

  Hotel Hyatt Shanghai v Číně zabírá 79. až 93. poschodí jedné z nejvyšších budov světa, Shanghai World Financial Center. Tento 494 metrů vysoký mrakodrap připomíná samostatné město. Kromě hotelu se zde nachází také nákupní centrum, restaurace, kanceláře a vyhlídkové plošiny. Místní pokoje mají vyhřívané podlahy i soukromé vířivky.
  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • The Ritz-Carlton, Hongkong – 484 m

  Hotel Ritz-Carlton má 312 pokojů a zabírá celkem 16 pater Mezinárodního obchodního centra v Hongkongu. Místní pokoje nabízejí jedinečný výhled i z mramorem zdobených koupelen. Návštěvu tohoto pětihvězdičkového hotelu si mohou hosté zpestřit relaxací v infinity bazénu na střešní terase nebo v lázních s rozlohou 800 m2. 

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • The St. Regis Šen-čen, Čína – 442 m

  Hotel St. Regis je dominantou čínského města Šen-čen. Nachází se na vrcholu mrakodrapu Kingkey 100, odkud je naprosto fascinující výhled. Tento luxusní hotel nabízí prvotřídní služby a všechny pokoje jsou vybaveny 3D televizorem.

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • Four Seasons Kanton, Čína – 438 m

  Hotel Four Season v čínském Kantonu zabírá 103 poschodí horní části mrakodrapu International Finance Center. V bazénu, který se nachází na 69. poschodí, se budete cítit, jako byste plavali v oblacích. Jedna ze čtyř hotelových restaurací se pak dokonce nalézá ve stém patře budovy.

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • Grand Hyatt Šanghaj, Čína – 420 m

  Hotel Grand Hyatt Šanghaj se nachází uvnitř mrakodrapu Jin Mao. Na 555 luxusních pokojů, které zabírají 34 pater, je zařízeno v luxusním minimalistickém stylu. Známý hotelový bar Cloud 9 nabízí panoramatický výhled na město a koktejly, o kterých jste zaručeně ještě neslyšeli.

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • JW Marriott Marquis Dubai, Dubaj Spojené arabské emiráty – 355 m

  JW Marriot Hotel v Dubaji je 355 m vysoký a tvoří ho přes 800 pokojů v 77 patrech. Více než desítka restaurací a barů napovídá, že místní nabídka uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Užít si můžete nákupy v rozlehlých obchodních centrech, kterými je hotel doslova obklopen.

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • Baiyoke Sky, Bangkok, Thajsko – 328 m

  Sky Baiyoke Hotel se nachází ve 22. až 73. podlaží nejvyšší budovy v Thajsku. Vedle hotelových pokojů zde najdete také 8 restaurací s mezinárodní kuchyní. Ještě o 10 pater výše je pak bar, kde si hosté mohou vychutnat svůj koktejl téměř v oblacích. 

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • Burj Al Arab, Dubaj, Spojené arabské emiráty – 322 m

  Burj al Arab patří mezi nejluxusnější a nejznámější hotely světa. Připomíná plachetnici připravenou k vyplutí na širé moře. Hosté si mohou vybrat, jestli je do hotelu dopraví Rolls Royce, Mercedes nebo helikoptéra. Kromě čtyř bazénů a soukromé pláže jsou v nabídce nejrůznější služby pro ty nejnáročnější zákazníky.

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • Jumeirah Emirates Towers, Dubaj, Spojené arabské emiráty – 309 m

  Hotel Jumeirah Emirates Towers má výšku 309 metrů a spolu se sousední budovou Emirates Office Tower vytváří typické dubajské panorama. Kromě 400 pokojů nabízí hotel restauraci a bar v 51. patře s nádherným výhledem na město.

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz

 • Grand Lisboa, Macao, Čína – 261 m

  Budova hotelu Grand Lisboa v čínském Macau je v noci osvětlena více než jedním milionem svítivých diod. Štěstí zde můžete zkusit v jednom z největších kasin v Asii. A díky kabaretnímu programu a živým vystoupením se zde rozhodně nudit nebudete. Každý pokoj má navíc vlastní vířivku a turecké lázně.

  Nejvyšší hotely světa
  Autor: trivago.cz


   Za spolupráci při přípravě článku děkujeme hotelovému vyhledávači trivago.cz.

Klíčová slova:  cestování, nejvyšší hotely
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...