Hollywoodské příšerky: Tyhle děti se slavným rodičům přiliš nevyvedly | Pro ženy | Blesk.cz

Hollywoodské příšerky: Tyhle děti se slavným rodičům přiliš nevyvedly

 • Dcera zpěvačky Madonny Lourdes Leon (vlevo) vypadá spíš jak dítě vlkodlaka. Dcera herce Adama Sandlera Sadie (vpravo) zase jako malý mimozemšťan.
  30. července 2014 | 06:00

  Jsou populární. Někteří díky jejich hudbě, jiní díky nesmrtelným filmovým rolím nebo třeba pikantnímu a zajímavému milostnému životu. Nesmíme ale zapomenout na skutečnost, že jsou také známí díky svému vzhledu. Většina z nich je totiž opravdu krásná. Bohužel to samé nelze říci o jejich dětech. Pojďme se podívat na některé hollywoodské celebrity, jejichž potomci tuhle vlastnost od sudiček do vínku nedostaly.

 • Madonna a dcera Lourdes

  Dcera zpěvačky Madonny Lourdes Leon vypadá spíš jak dítě vlkodlaka.
  Dcera nekorunované královny popu nám připomíná, jak Madonna vypadala jako mladá v době, než se stala světově proslulou. Srostlé husté obočí, knírek... Takhle si krasavici rozhodně nepředstavujeme. Z ošklivého kačátka ale naštěstí roste krásná labuť.
 • Will Smith a dcera Willow

  Herecká rodina na premiéře Madagaskaru 3

  Je to trochu smutné, když jste slavný pohledný herec, máte miliony dolarů a vaše dospívající dcera vypadá stejně jako vy, když jste dospíval: hubený afro-americký muž.
 • Demi Moore, Bruce Willis a jejich tři dcery

  Dcera Demi Moore a Bruce Willise vypadá jako vodník.
  Nedávno jsme vám představili jednu z nich. Tallulah Belle rozhodně nevypadá jako něžná víla. A bohužel ani Rumer a LaRue Scout nevypadají jako jejich slavná a sexy matka. Je smutné, že stejně jako Willow Smith, přesto, že jsou to holky, vypadají jako mladší a chlupatější verze svého otce.
  Bruce Willis se svými dcerami Rumer a Talluhou.
 • Adam Sandler a dcera Sadie

  Adam Sandler s dcerou
  Nejmladší dcera tohoto slavného herce, Sunny Madeline, je skutečně sladké a krásné dítě. To se ale nedá říct o její starší sestře Sadie. Ta je, při vší úctě, opravdu ošklivá. Většina dětí je roztomilá, když jsou mladší a stávají se ošklivější, když vyrostou. Sadie Sandler je ale pravým opakem. Jako dítě byla skutečně ošklivá, ale teď se zdá být čím dál krásnější.
 • Halle Berry a dcera Nahla Ariela Aubry

  Halle Berry by měla svému muži dávat 282 tisíc měsíčně
  Herečka je známa svou krásou. Dcera Nahla, kterou má z předchozího vztahu s modelem Gabrielem Aubrym, tuhle vlastnost ale do vínku zřejmě nedostala. Možná z toho ale ještě vyroste...
 • Katie Price a dcerou Princess Tiaamii

  I
  Katie Price s dcerou Princess Tiaamii
  když má dcerka modelky a silikonové krásky poeticky znějící pohádkové jméno, jako princezna zrovna nevypadá. Může jen doufat, že poroste do krásy. A pokud ne, tak se po vzoru své matky může svěřit do rukou plastických chirurgů, kteří dnes dokáží zázraky.

Autor: red
Klíčová slova: vip, krása, ošklivé děti