Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

Jak hubnou celebrity? Své tajemství prozradila Rihanna i Victoria Beckham

 • Victroria Beckham vděčí za svoji štíhlost vyváženému PH.
  26. května 2014 | 06:00

  Tyhle dámy maj nejen talent, ale také nádherné postavy. Čemu za ně vděčí? To se nám konečně rozhodly odhalit!

 • Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez
  Autor: EPA
  Jennifer Lopez již léta nedá dopustit na takzvanou "dietu rychlého metabolismu" (Fast Metabolism Diet), jejíž tváří je slavná americká dietoložka Haylie Pornroy. Jak to funguje? Jennifer Lopez si prý dopřává doslova co se jí zachce, musí ovšem dodržovat nutriční terapeutkou definované poměry. Jeden ten tak holduje sacharidům, druhý den si naopak dá mnohem větší množství bílkovin.
 • Heidi Klum

  Heidi Klum
  Autor: profimedia.cz
  Německá topmodelka Heidi Klum je doslova závislá na čerstvé zelenině. Který druh pak miluje nejvíc? Jsou to červené i bílé kedlubny, které jsou podle Heidi tak sladké, že jimi bez problémů nahradila některé druhy ovoce. Až vás tedy začne honit mlsná, víte co máte dělat  -pustit se do kedlubny.
 • Megan Fox

  Magan Fox
  Autor: Profimedia.cz
  I když Megan nepopírá, že složení jídelníčku má na vzhledu její postavy lví podíl, nedá dopustit také na pohyb. Sestavila si dokonce takový cvičební plán, který mohla dodržovat i v těhotenství, takže se velmi brzy po porodu dostala na svoji původní váhu.
 • Victoria Beckham

  Victoria Beckham
  Autor: Profimedia.cz
  Protože Victoria se ještě jako jedna ze Spice Girls potýkala s poruchou příjmu potravy, moc dobře ví, že cesta za štíhlou a zdravou figurou rozhodně nevede přes hladovění. Victoria si oblíbila takzvanou alkalickou, neboli PH dietu, která se zaměřuje na kyselost potravin, snaží se udržet tělo v jeho přirozené rovnováze pH.
 • Rihanna

  Rihanna
  Autor: Instagram
  Za svoji vypracovanou postavu a výbornou fyzičku vděčí Rihanna především hodinám, které tráví tancem. Na druhou stranu je ale také nadšenou zastánkyní nízkosacharidové diety, zahrnující konzumaci hromady čerstvého ovoce a zeleniny.
 • Meryl Streep

  Meryl Streep
  Autor: profimedia.cz, Isifa.com, EPA
  Je těžko uvěřitelné, že se Meryl Streep v jejím věku hubne tak snadno. Faktem ale zůstává, že kvůli roli nesnesitelné šéfredaktorky ve snímku Ďábel hosí Pradu nezhubla nejtalentovanější hollywoodská herečka nijak jinak než že si prostě odepřela alkohol, a to včetně vína a piva!
 • Sharon Stone

  Sharon Stone
  Autor: Reuters
  Magický hubnoucí trik, který si nemůže vynachválit Sharon Stone vás možná překvapí. Není jím totiž nic jiného než obyčejné sušené švestky. Sharon je zobe nezi jídly a kromě toho, že netloustne si tak také dopřává spoustu vitaminů, minerálů a antioxidantů, které jsou v nich obsažené.

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...