Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Bojujte s celulitidou podle Kate Moss či Jennifer Aniston!

 • Kate Moss na své postavě tvrdě dře.
  28. dubna 2014 | 06:00

  Nevzhledné ďolíčky trápí snad každou z nás. Můžeme se s nimi smířit a nebo se pustit do boje. Pokud jste se rozhodla pro druhou variantu, inspirujte se triky slavných žen.

 • Kate Moss (40)

  Modelka Kate Moss sice už oslavila čtyřicítku a nejlepší léta její hvězdné kariéry jsou pryč, ale stále se snaží vypadat božsky. A daří se jí to. Proti celulitidě bojuje zařazením antioxidantů do svého jídelníčku. Konkrétně každý den pije zelený nebo bílý čaj, který bojuje s volnými radikály, které poškozují kožní buňky a přispívají ke vzniku celulitidy.

  Kate Moss si prostě nemůže pomoc, pózuje i u bazénu.
  Autor: Profimedia
 • Jennifer Aniston (45)

  Oblíbená herečka Jennifer Aniston se rozhodla zbavit celulitidy výměnou nasycených tuků za omega-3 mastné kyseliny. Denně si tedy dopřává ořechy, různá semínka či čerstvé ryby a tím si zajišťuje lepší krevní oběh a dovává pokožce potřebné živiny.

  Takto vypadá tělo Jenifer Aniston (44)
  Autor: Warner Bross
 • Charlize Theron (38)

  Když se chcete zbavit celulitidy, musíte proti ní bojovat i zvenku. Herečka Charlize Theron si dvakrát týdně dopřává kávový peeling. Navlhčenou pokožku zhruba 5 minut masíruje kávovým lógrem, poté pečlivě smyje a na závěr postižená místa namaže zpevňujícím krémem. Jednoduché a účinné!

  Charlize Theron
  Autor: Profimedia.cz
 • Cameron Diaz (41)

  Vyzrát na celulitidu se dá i pravidelným cvičením. Na to vsadila herečka Cameron Diaz, která si oblíbila cvičení zvané crossfit, kde se kombinuje skákání, posilování a cviky s míčem. Cameron si tak díky pravidelnému pohybu zlepšuje krevní oběh i lymfatickou drenáž, která buňky zbavuje toxinů.

  Cameron v kombinaci s latexem je skutečně smrtící zbraň
  Autor: profimedia.cz

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...