Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Astrologie: Bílou čekají zásadní změny!

30. prosince 2009 | 05:00

Pro Lucii Bílou velmi náročný, pro Vendulu Svobodovou klidný a pro Josefa Vojtka rizikový. Takový bude rok pro české celebrity, pokud se tedy naplní předpověď uznávaného astrologa Milana Gelnara.

Ten speciálně pro Blesk připravil horoskopy známých lidí.

Lucie Bílá

Lucii Bílou prý čeká složité období.
Lucii Bílou prý čeká složité období.
Autor: abl

Rok 2010 pro ni nebude jednoduchý. Vstup do něj sice bude ještě pohodový, od února se ale situace začne komplikovat a tlak v dalších měsících zesílí. Květen a červen by měl být pro Lucii opravdu hodně náročný a ani další měsíce nebudou snadné. Lucie může očekávat mnohá omezení a zkoušky, které budou mít často kořeny v hluboké minulosti a Lucie bude tlačena k zásadním změnám. Výtečné by to měla mít až v listopadu a prosinci.

Josef Vojtek

.
.
Autor: abl

Pepa Vojtek se ani v roce 2010 nudit nebude. Jeho extrémní citlivost, kterou disponuje, dostane pořádně zabrat v červenci, září a listopadu. Od května do září začne v jeho horoskopu úřadovat Uran, který vždy naznačuje náhlé změny destrukčního charakteru a ty se budou týkat vztahů, zejména těch smluvních. V listopadu a prosinci Pepovi hrozí větší riziko zranění a finančního neštěstí.

Vendula Svobodová

.
.
Autor: abl

Vendula Svobodová se konečně může těšit na docela vydařené časy. Její horoskop, který platí po celý život, sice ukazuje, že to nikdy nebude mít jednoduché a že katastrofy a náhlé události destrukčního charakteru budou vždy jejími průvodci, nicméně rok 2010 by měl patřit k těm klidnějším. Komplikace může očekávat v březnu a srpnu, ostatní měsíce budou vyrovnané nebo pozitivní. Opravdu výtečný by pro ni měl být prosinec.


 

Více horoskopů slavných lidí, stejně jako astrologickou předpověď na rok 2010 pro všechna znamení, najdete v Blesk magazínu, který vychází mimořádně už ve čtvrtek!

Autor: bk