Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Má tento vztah šanci? Hvězdy v tom mají jasno!

21. června 2022 | 07:00

Pár, který každého šokoval. Když se objevily první zmínky o vtahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, mnoho lidí si myslelo, že se jedná o vtip. Ale ne. Tito dva jsou opravdu spolu! Před necelým měsícem byla hostem v jeho pořadu, a to jim bylo zřejmě osudovým.

Otázkou ovšem zůstává, jak dlouho jim láska vydrží. Je známo, že Agátě po rozvodu s Jakubem Prachařem vztahy moc nevycházejí. Konkrétně má za sebou 7 krátkých románků. Když před pár dny potvrdila nového partnera, všem tím vyrazila dech. A ač už jsme u této rebelky zvyklí na kdeco, tímto oznámením doslova šokovala. A to samozřejmě rozvířilo vášně i mezi jejími fanoušky. Někteří jí vztah přejí a věří, že tentokrát je to opravdu ten pravý, a jiní se sázejí, kolik měsíců jí to vydrží tentokrát.

Video se připravuje ...
Agáta Hanychová sekla s kouřením: Strach z rakoviny prsu! • VIDEO: Markéta Reinischová

Co říkají hvězdy?

Zkusili jsme se podívat na jejich vztah z pohledu hvězd. A dozvěděli jsme se zajímavé věci! Třeba to, že je mezi nimi fyzické a sexuální pouto, ale když na něm nebudou pracovat, může se zvrhnout až v konflikt, či dokonce násilí. Jejich impulzivní povahy je mohou vést k tomu, že ve vztahu bude málo vnímavosti a něhy. V podstatě by se dalo říct, že jejich ega jsou ve válečném stavu a stačí jen malé množství harmonických interakcí, aby se zabránilo konfliktu.

Co se týče případného soužití, tak i zde to hvězdy nevidí úplně nejlépe. Často prý oba mluví a přemýšlí o něčem jiném, takže jim organizování každodenních aktivit bude působit nepříjemnosti.

Možná je to ten pravý

Vztah Agáty a Jaromíra ovšem není rozhodně předem odkázaný k záhubě. Z astrologického hlediska pro ně hraje fakt, že se oběma líbí stejní lidé, stejné činnosti a mají podobný vkus. To jim do velké míry zaručí trvalý zájem a harmonii a také schopnost se spolu bavit a být tvořiví. Jejich spojení také obzvlášť podporuje jakékoliv společné umělecké úsilí, a to buď jako dvojice, nebo s tím, že jeden je v roli poradce. A jak víme, Agáta je velmi pracovitá a Jaromír vlastní televizi, kde je zároveň generálním ředitelem, takže spolupráce se vyloženě nabízí.

A co je ještě důležitější – citový a intelektuální soulad této dvojice umožní nalézt cestu zpět k harmonii dokonce i po nejvážnějších konfliktech. A to díky jejich oboustranně tvůrčímu a pevnému citu pro to, co je na člověku dobré a slušné, takže jejich spolupráce povede k ještě větší harmonii.

To, že jsou Agáta Hanychová a Jaromír Soukup spolu, slibuje prosperitu. Tato prosperita může mít mnoho podob – peněz, majetku, dobrého života, vzrůstajícího přepychu a nejvíce ze všeho kvetoucí lásky. Jeden pro druhého znamenají samé dobré zprávy, ať se to vezme jakkoli nebo v jakémkoli kontextu.

No, necháme se překvapit, jak se bude láska této dvojice vyvíjet a co přinesou následující měsíce. Za nás můžeme jedině popřát, aby to pro Agátu byl opravdu konečně ten pravý a aby byli spolu šťastní.

Autor: REDAKCE
Video se připravuje ...