Největší hvězdy, které se kdy objevily na karlovarském festivalu: Kdo přijel letos? | Pro ženy | Blesk.cz

Největší hvězdy, které se kdy objevily na karlovarském festivalu: Kdo přijel letos?

30. června 2018 | 06:00

Třiapadesátý ročník nejprestižnějšího filmového festivalu v České republice odstartoval. Jako každý rok se tu sejde mnoho známých osobností. Kdo všechno během let poctil svou návštěvou Karlovy Vary a prošel se po kolonádě?

Nejvýznamnější filmový festival představí každoročně na dvě stě filmů z celého světa a pravidelně se zde sjíždí slavní a významní filmoví tvůrci. Během let svou návštěvou festival poctilo už mnoho známých osobností. V roce 1994 to byl například Leonardo DiCaprio, kterému v té době bylo teprve devatenáct let. Nepatřil však k jediným významným hereckým hvězdám, které Karlovy Vary navštívily. Zavítaly sem například také Scarlett Johansson, Keira Knightley nebo Renée Zellweger.

Ze starších ročníků dorazili v průběhu let na prestižní filmový festival například Robert De Niro, Richard Gere, John Travolta nebo Mel GibsonHostem letošního slavnostního zakončení bude britský herec Robert Pattinson, kterého jistě znáte z Twilight ságy. Sympaticky upír 7. července převezme Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary za výraznou hereckou spolupráci. Podívejte se do fotogalerie na všechny slavné osobnosti, které se na mezinárodním filmovém festivalu objevily:

Autor: Aneta Valešová