Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Polojasno, bouřka 23°C

Nejhorší outfity týdne: Zaříznuté legíny a model bez kalhot

 • 23. ledna 2018 | 06:00

  Často obdivujeme styl celebrit. Ne vždy se jim však povede upoutat pozornost tím správným způsobem. I ony můžou šlápnout při výběru oblečení vedle. Některým se to stane zřídka, jiné se objevují v úděsných outfitech každý den. Která žena se minulý týden oblékla nejhůř?

 • Hailey Baldwin (21)

  Modelka Hailey Baldwin si nejspíš zapomněla doma kalhoty. V dlouhém tričku a bundě šla v LA na nákupy. Rozhodně si může dovolit ukazovat nohy, ale takto vypadá spíš jako oblečená neoblečená.

  Hailey Baldwin
  Autor: profimedia.cz

 • Cynthia Nixon (51)

  Miranda ze Sexu ve městě – herečka Cynthia Nixon – patří mezi ženy, které si s módou rozhodně hlavu nelámou. Jste-li milovníci tohoto seriálu, v mnoha případech byste ji ve skutečnosti nepoznali, i kdybyste stáli vedle ní. Což dokazuje i tento nelichotivý a ničím nezajímavý outfit.
  Cynthia Nixon
  Autor: profimedia.cz

 • Katie Holmes (39)

  Katie Holmes se o sebe v poslední době moc nestará. Nenalíčená a podivně oblečená šla na výstavu umění do Metropolitního muzea v New Yorku. V klobouku, kterým alespoň trochu chtěla zřejmě skrýt svou identitu, vypadala spíše jako poddubák.

  Katie Holmes
  Autor: profimedia.cz

 • Chantel Jeffries (24)

  Podle oblečení většinou poznáme, kam se dotyčný chystá, u herečky Chantel Jeffries to ale poznat nejde. Sportovní podprsenka a legíny ukazují na tělocvičnu, obuv a sluneční brýle zase na pláž, ona ale byla na obědě.

  Chantel Jeffries
  Autor: profimedia.cz

 • Lady Gaga (31)

  Lady Gaga je právě v Miláně, do ulic vyšla v maskujícím klobouku, kožené bundě s chlupatými rukávy a v sametových kalhotách. Šla za černou vdovu nebo za čerta?

  Lady Gaga
  Autor: profimedia.cz

 • Anketa

  Která slavná žena tentokrát šlápla vedle?
  Autor: profimedia.cz

  Anketa
  Který outfit je podle vás nejhorší?
  Hailey Baldwin
  3 %
  Cynthia Nixon
  35 %
  Katie Holmes
  14 %
  Chantel Jeffries
  35 %
  Lady Gaga
  12 %
  Hlasovalo: 145 čtenářů
  Děkujeme za Váš hlas!

Autor: Markéta Tošnarová
Diskuse ke článku
.