Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C

Podivné závislosti slavných: Čokoládové dorty a tření nohou

 • Jakými zvláštními zvyky trpí slavné celebrity?
  10. února 2014 | 06:15

  Máte svoje podivné rituály, bez kterých prostě nestojí váš den za nic? Buďte v klidu, celebrity je mají taky. A některé z nich jsou opravdu úsměvné. Co myslíte, kdo ze slavných má závislost na čokoládových dortechh?

 • Katy Perry

  Katy Pery
  Autor: ČTK, Reuters
  Zodpovědná hygiena určitě není nic, za co by se člověk měl stydět. U Katy Perry by se však dalo říci, že je čistotou skoro posedlá. Po internetová kanál YouTube totiž nedávno přiznala, že má zvyk čistit si zuby šestkrát denně a podle blízkého zdroje má po ruce neustále zhruba 20 zubních kartáčků.

  Příčinou této obsese pak není nikdo jiný, než Britney Spears: "Chci aby moje zuby vypadaly tak, jako zuby Britney Spears. Vyrůstala jsem na jejích videoklipech a pořád jsem si říkala Jak to jen dělá? Pořizuje si pokaždé nové zuby? Má je tak bílé!", říká Katy.

 • Jennifer Aniston

  Jennifer Aniston
  Autor: profimedia.cz
  Pokud jde o rituál před tím, než nastoupíte do letadla, tvrdíme, že žádný není dost úchylný. Přestože letecká doprava patří suverénně mezi nejbezpečnější, vznášet se tak vysoko ve vzduchu spoustě lidem nedělá dobře. Mezi nimi je i slavná Rachel z přátel, respektive její představitelka Jennifer Aniston.

  Před tím, než Jen vstoupí na palubu letadla, musí ho zvenčí poklepat a do kabiny vstupuje zásadně pravou nohou napřed. No, pokud jí to už několikrát zachránilo před leteckou katastrofou, proč ne?

 • Lady Gaga

  1908657:gallery:true:trueObčas si říkáme, že by bylo zajímavé objevit spíše něco, co je na této bláznivé zpěvačce normálního. Podivínství Lady Gaga se totiž projevuje snad ve všech směrech. Jejím zvláštním zvykem je tak třít si levou nohu o pravou a naopak, když se cítí smutná nebo osamělá. No, každý máme svoje metody, jak se politovat, Lady Gaga se ale přiznala, že je takto schopná trávit celé hodiny, někdy i dny.
 • Robert Pattinson

  Robert Pattinson
  Autor: profimedia.cz
  Ano, i pan dokonalý, představitel milovaného upíra Edwarda, Robert Pattinson má své neduhy. Jak ale přiznává, většina jeho podivných zvyků se týká jídla a pití: "Když jsem naposledy vynášel odpadky, se zděšením jsem zjistil, že je tam asi 300 plechovek o dietní coly. Říkal jsem si, jak se to proboha stalo? Vždyť si ani nepamatuju, že bych je kupoval?!", říká Robert. Kromě toho přiznává, že zbožňuje také gumové medvídky a není schopen snídat nic jiného, než skořicové cereálie Cini Minis.
 • Nicole Kidman

  Nicole Kidman
  Autor: Reuters
  Přestože slabost pro expartnera Toma Cruise by u Nicole byla dostatečně divnou vlastností, krásná herečka má podivnou vlastnost, která je pro nás navíc i naprosto nepochopitelná. Nicole se totiž přiznala, že je závislá na čokoládových dortech a dopřává si je čtyři večery v týdnu! Jak je možné, že má Nicole takovou figuru i přesto, že se obden cpe čokoládou, vám bohužel neřekneme, protože to už zpěvačka neprozradila. Náš názor ale je, že život prostě není fér.
 • Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson
  Autor: profimedia.cz
  Také překrásná herečka Scarlett Johansson trpí podle všeho závislostí na jídle. Nepotrpí si však na sladké nápoje, ani dortíky. To, čím ji nejvíc potěšíte, je pořádná mísa kuřecích křidýlek s barbecue omáčkou. Scarlett se nechala slyšet, že pokud s nimi nepřestane, budou ji příště muset na červený koberec odvalit.
 • Cameron Diaz

  Cameron Diaz
  Autor: profimedia.cz
  Zajímalo vás někdy, jak může mít krásná blondýnka tak osvalené paže, oproti zbytku těla? Cameron Diaz se nechala slyšet, že existuje sportovní aktivita, která je pro ni jako kokain. A tím zázračným sportem prý není nic jiného, než golf. Hraje ho už více než osm let a podle svých slov se prostě nemůže nabažit. No, rozhodně je to lepší, než kdyby se nemohla nabažit opravdového kokainu.
 • Salma Hayek

  Salma Hayek
  Autor: profimedia.cz
  Salma Hayek je určitě skvělá máma, jedna věc je ale na jejím mateřství poněkud znepokojující. Salma se totiž nechala slyšet, že je doslova závislá na kojení: "Je mi jedno, jestli brečím, nebo jestli jste tlustá. Prostě to chci dělat ještě jeden týden navíc, a pak ještě jeden měsíc. Když vidím, jak dobré to pro moji dceru je, nechci s tím prostě nikdy přestat."
 • Avril Lavigne

  Avril Lavigne
  Autor: Reuters
  Když se bez nich Avril vydá ven, cítí se prý jako by byla nahá. Řeč přitom není o spodním prádle, ani o ponožkách, ale o černých očních linkách. Součástí jejího stylu se staly už když bylo Avril 17 a i dnes v 25 letech je na nich prý doslova závislá. "Můžu změnit styl oblékání, účes i barvu vlasů, ale nedokážu si představit, že bych se vzdala svých černých linek. To po něm prostě nechtějte!", říká zpěvačka.

Diskuse ke článku
.