Hvězdné rozchody: Tihle to stihli ještě do konce roku | Pro ženy | Blesk.cz

Hvězdné rozchody: Tihle to stihli ještě do konce roku

 • Kateřina Kristelová s Kazmou již netvoří pár.
  1. ledna 2014 | 06:00

  Byla to láska jako trám a ještě než byl konec roku 2013 byl konec jejich vztahu. Kdo se stihl rozejít ještě do Silvestra a čí vztah měl nekratší dobu trvání?

 • Kateřina Kristelová a Kamil „Kazma“ Bartošek

  Kateřina Kristelová s Kazmou již netvoří pár.
  Vánočním časem, kdy se nic moc neděje, zahýbal jako bouře rozchod moderátorky Kateřiny Kristelové (34) a internetové hvězdičky Kamila „Kazmy“ Bartoška (27). Ještě před Vánoce tihle dva cukrovali jako hrdličky a na svých facebookových profilech postovali jednu zamilovanou fotku za druhou, teď tam ale Kazma postuje jen porozchodové výlevy. Silvestrovskou party si tak už užije každý zvlášť.

 • Jana Doležalová a Karel Janeček

  18 hodin po osudném prohlášení Karla Janečka, že má kromě Jany Doleželové ještě přítelkyni, přišel rozchod.
  Asi jako nejkratší vztah roku 2013 se dá označit láska mezi modelkou a lékárnicí Janou Doleželovou (32) na milionářem Karlem Janečkem (40). Jen co ti dva přestali mlžit a dělat jako, že se omylem potkali a veřejně oznámili, že spolu chodí, byl konec. Fešný boháč se totiž zapomněl svojí nové lásce zmínit, že už jednu oficiální lásku má a že se je jí nemíní zbavovat. O to trpčí příchuť má tento fakt díky tomu, že se jej Jana dozvěděla před televizními kamerami. Hned po natáčení svému milému sbalila kufry a party na konci roku si bude užívat už jako single.

 • Gábina Dvořáková a Václav „Noid“ Bárta

  Rozchod Noida s Gábinou narušil milencům plány na Vánoce. Noid utíká pročistit si hlavu do zahraničí.
  Rošáda Vaška „Noida“ Bárty (33), kterou letos provedla a při které si vyměnil s milionářským synkem Jakubem Malinou Elišku Bučkovou za jeho modelku a učitelku Gábinu Dvořákovou (25), nemá šťastný konec. Jak se zdá výměna nebyla úplně dobrým nápadem a i tenhle vztah je už dávno pasé.

Diskuse ke článku
.