Kam dali oči! Co na svých ex vidí, že se k ním pořád vrací? | Pro ženy | Blesk.cz

Kam dali oči! Co na svých ex vidí, že se k ním pořád vrací?

 • Čím jim partneři tak učarovali, že bez nich skoro nemůžou žít?
  11. prosince 2013 | 14:45

  Jsou zase spolu. Ne, počkejte, opět se rozešli! Tedy, vlastně, zase se k sobě vracejí, asi... I ve světě celebrit jsou nenapravitelné osobnosti, které zřejmě nikdy neslyšely o pravidlu několika vstupů do stejné řeky. Jen oni zřejmě vědí, co na svých osudových láskách vidí. Nikdo ostatní to totiž není schopen pochopit.

 • Liam Hemsworth a Miley Cyrus

  Miley Cyrus a Liam Hemsworth ještě jako pár. To je nyní již minulostí.
  Liam se po rozchodu se svojí snoubenkou a nejdiskutovanější zpěvačkou letošního roku Miley Cyrus nechal slyšet, že se cítí neskutečně dobře, je konečně v pohodě a věnuje se tomu, čemu má. Jenomže netrvalo dlouho a objevily se zprávy, že Liam se chce k Miley vrátit.

  Proč? Těžko říct. Prý i přes to, že ho brali všichni čerti když se Miley producírovala na akcích polonahá a tropila jeden skandál za druhým, stále ke zpěvačce s věčně vyplazeným jazykem něco cítí a údajně bez ní nemůže být.

  Jestli ho ale Miley vezme zpátky je ve hvězdách. Liam si to totiž dost polepil vřelým kamarádstvím s Jennifer Lawrence, Mileynou úhlavní sokyní. A upřímně, myslíme že definitivní rozchod by byl to nejlepší, co by se Liamovi mohlo stát.

 • Tereza Pergnerová a Jiří Chlebeček

  Tereza Pergnerová aJiří Chlebeček
  Nejlepší česká moderátorka, donekonečna diskutovaná kvůli své drogové minulosti, Tereza Pergnerová svého partnera Jiřího Chlebečka už jednou opustila. Důvodem byla jeho absolutní nezodpovědnost, se kterou Terezu i její děti zatáhl do dluhů, kvůli kterým dokonce přišli o střechu nad hlavou.

  Ani dočasná ztráta důvěry a statisícové dluhy však Terezu od její životní lásky neodradily a po čase Jiřímu odpustila a ochotně se k němu vrátila. Nezbývá, než jim (a hlavně Tereze a dětem) držet palce, aby to tentokrát už opravdu bylo "šťastně až do smrti".

 • Robert Pattinson a Kristern Stewart

  Robert Pattinson a Kristern Stewart
  Edward Cullen a Bella Swan, Robert Pattinson a Kristen Stewart. Oba páry vypadaly jako láska až za hrob, ale šťastné manželství bohužel vydrželo jen těm fiktivním. Kristen totiž Robertovi zlomila srdce nevěrou a od té doby se rozjela šňůra jejich rozchodů a společných setkání.

  Kristen plakala, že chce zpět, Robert hrál tvrďáka. Po pár neúspěšných milostných eskapádách nezřízeně přibral a naznal, že bez Kristen nemůže být a tak se stále neví, jak tento pár skončí. Oslavy Díkůvzdání prý strávili spolu, ale na Vánoce plánují být každý na jiném konci světa. Proč se ale charismatický Rob chce vrátit k věčně otrávené nevěrnici, to nechápou ani jeho nejbližší přátelé.

 • Pavlína Jirásková a Jan Nedvěd

  Pavlína Jirásková a Jan Nedvěd
  Po dlouhých dvanácti letech společného vztahu se o více než třicet let mladší partnerka Honzy Nedvěda - Pavlínka Jirásková rozhodla, že života, kde "vodou z říčky oheň se zháší", už má plné zuby a od svého stárnoucího milence se odstěhovala z lesů zpět do Prahy.

  Jenomže legenda folku má zřejmě obrovské charisma (či úchvatné vlastnosti, které nám tají) a tak k němu Pavlínka po pár měsících přiběhla zpět a o měsíc později se dokonce konala pravá folková veselka - v pražské Lucerně a při koncertu legendárního dua bratří Nedvědů. Třeba nám jednou Pavlínka prozradí, co na Honzovi, kromě jeho sladkobolných songů, vlastně vidí.

 • Selena Gomez a Justin Bieber

  Selena Gomez a Justin Bieber
  Spratek, který kašle na holokaust, na fanoušky i na dobrou pověst (respektive na její mikroskopické zbytky) a klidně se spustí v "bordelu" už zřejmě dokázal znechutit úplně všechny. Kromě ¨"belieberů" a své ex-přítelkyně, krásné  Seleny Gomez.

  Ta se s Bieberem rozešla kvůli podezření z nevěry už na konci loňského roku. a přestože se Selena nikdy nevyjádřila, že má v úmyslu se k Justinovi vrátit, Dodnes jsou prý báječnými kamarády a často se vídají. Nezbývá tedy než popřát Seleně, ať si udrží zdravý rozum alespoň do té doby, než si někoho najde. A rovnou by to mohl být třeba Liam Hemsworth nebo Robert Pattinson.

Diskuse ke článku
.