Jsem božská. Film, který ženy milují a muži nenávidí | Pro ženy | Blesk.cz

Jsem božská. Film, který ženy milují a muži nenávidí

14. června 2018 | 00:00
Prezentace klienta |

Do českých kin míří nová komedie „Jsem božská“ s kontroverzní komičkou Amy Schumer v hlavní roli. Romantický film má poměrně potrhlou zápletku. Amy Schumer hraje úplně obyčejnou holku „krev a mlíko“ s úplně obyčejnými mindráky. Po ráně do hlavy však začne sama sebe vidět a vnímat jako super kočku a modelku. A taky se podle toho začne chovat. Je ovšem jediná, kdo se tak vidí…

Přes odvážný a někdy bláznivý humor má film jasné poselství. Každá žena je tak krásná a sexy, jak se sama cítí. Po svém uvedení v Americe vzbudil snímek velkou diskuzi, na filmových serverech ho totiž ženy hodnotily jako nadprůměrný, hřejivý a zábavný, kdežto muži mu dávali ty nejnižší známky. To ženské divačky rozlítilo a obvinily muže, že film, který je čistě ženský, úmyslně sabotují a poškozují.

ZDE SE PODÍVEJTE NA TRAILER

Ve snímku se objevuje plno hvězd

Amy Schumer patří mezi nejpopulárnější komičky současnosti. Je provokativní, otevřená a nebere si žádné servítky, ať hovoří o životě, vztazích nebo o sexu. A o něm mluví hodně. Proslavila se v žánru stand-up komedie, vydala knižní bestseller, má svůj vlastní seriál a svoje příznivce baví i v celovečerních komediích.

V dalších rolích bláznivé romantické komedie se představí Michelle Williams, která si po 4 nominacích na Oscara střihla bláznivou komediální roli. Legraci z kultu krásy, ze sebe i ze světa módy a modelingu si zde dělají skutečné sexbomby Naomi Campbell, Emily Ratajkowski nebo legenda modelingu Lauren Hutton.