Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno 18°C

Nákupy s Maminkou: Hračky, kosmetika, móda pro děti i maminky, nábytek za výhodné ceny!

Nákupy s Maminkou už od 9. listopadu
9. listopadu 2017 | 10:00
V rámci tradiční akce Nákupy s Maminkou můžete od 9. do 12. listopadu už poosmé využít slevových kuponů do vybraných obchodů a nakoupit výhodně vše, co vaše miminko, batole, předškolák nebo vy sama potřebujete. Krom toho můžete v sobotu využít zázemí Maminky v pražském hračkářství Hamleys, kde na vás čekají dílničky, soutěže i dárky za nákupy. 

Vyrazte i s dětmi tuto sobotu 11. listopadu do Hamleys, určitě si to všichni užijete! Součástí akce Nákupy s Maminkou je i doprovodný program - najdete nás v lounge časopisu Maminka v hračkářství Hamleys, Na Příkopě 14 v Praze 1.

Pro vás a pro vaše děti bude připraveno celé spodní patro, kde čeká doprovodný program, tvůrčí dílničky, klaun Ferda a pro 1000 nejrychlejších shopaholiček i dárek. Při předložení účtenek v hodnotě alespoň 2000 korun v rámci nákupní akce získáte navíc ještě zajímavé dárky. 

Čtyři dny nákupů za výhodné ceny

Registrační formulář
Autor: Maminka
Chcete více výhod? Vezměte s sebou vyplněný registrační formulář, který naleznete ZDE, nebo na přiloženém kartonu v listopadovém vydání časopisu MAMINKA a získejte další výhody. Třeba kredit na atrakce 1+1 zdarma nebo stavebnici LEGO jen za půlku.

Během čtyř dnů máte skvělou příležitost nakoupit se super slevami ve vybraných e-shopech a kamenných obchodech po celé ČR v rámci oblíbené akce Nákupy s Maminkou. Kupony pro představu ZDE, ale pozor, nakupovat můžete pouze s těmi, které jsou v papírovém časopise. 

Konkrétní termíny platnosti naleznete na slevových kuponech, které jsou součástí listopadového vydání časopisu Maminka. Ta je ještě stále v prodeji  - můžete si ji objednat přes sms, ale abyste měla kupony před akcí, je lepší si pro ni dojít do trafiky. 

MAMINKA na listopad 2017
Autor: Časopis Maminka

Autor: red
Video se připravuje ...