Oblečte svého partnera stylově: Luxusní polo trička Tommy Hilfiger a Ralph Lauren za skvělé ceny! | Pro ženy | Blesk.cz

Oblečte svého partnera stylově: Luxusní polo trička Tommy Hilfiger a Ralph Lauren za skvělé ceny!

19. listopadu 2013 | 16:46
Prezentace klienta |

Chcete potěšit sebe i svého miláčka? Pořiďte mu 100% originální polo tričko Ralph Lauren nebo Tommy Hilfiger za pohádkově nízkou cenu. Dopřejte mu špičkovou kvalitu a nadčasové zpracování, které nikdy nezevšední.

Tommy Hilfiger

Za vznikem této americké značky Tommy Hilfiger nestál v roce 1984 nikdo jiný, než sám velký Thomas Jacob Hilfiger. Svůj první obchod si otevřel již v roce 1969, tehdy nesl název "Místo pro lidi", i přes velká očekávání však podnikání skončilo bankrotem. Thomas Hilfiger, poučen předchozím nezdarem, se ovšem rozhodl jít svou vlastní cestou, což bylo, jak se později ukázalo, životní rozhodnutí. A úspěch na sebe nenechal dlouho čekat.

...

Pokud se rozhodnete své drahé polovičce koupit módní polo Tommy Hilfiger v akční ceně, můžete si vybrat ze tří provedení - bleděmodré, žluté a námořnicky modré s bílým proužkem. Každé z nich pořídíte za 1199 korun včetně poštovného.

Ralph Lauren

Módní značka, která ve světě určuje směr módních trendů, nese jméno známého amerického módního návrháře, který působí v oblasti módy více než 40 let. Vyznačuje se vysokou kvalitou výrobků. Sází však i na vkus a pohodlí. Oblečení se značkou Ralph Lauren se navíc pyšní nadčasovou elegancí. Hodí se pro zvláštní příležitosti, stejně jako pro volný čas.

...

Líbí se vám polo trička Ralph Lauren? Zabalte je svému milému pod stromeček. Nyní je koupíte za akční cenu 1299 korun včetně poštovného. Růžové, modré, černé a šedé - vyberte podle partnerova vkusu.

Prohlédněte si nabídku polo triček Tommy Hilfiger a Ralph Lauren ZDE!

Diskuse ke článku
.