Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Žena s největšími rty: Ruska si nechala 100krát zvětšit pusu!

17. listopadu 2011 | 06:00

Ruska Kristina Rei (22) toužila po zvětšení rtů. Myslela si, že bude krásnější, tak si je dala zvětšit rovnou stonásobně! Jak se vám líbí?

Ruska Kristina Rei z ruského Petrohradu odmalička snila o plnějších rtech. Byla přesvědčená, že s přirozeným tvarem není dostatečně atraktivní, a proto trpěla komplexem méněcennosti.

Jejím idolem byla kreslená postavička Jessica Rabbit a tak se jí chtěla podobat. Na nějaký čas se jí to i podařilo, než se jí to vymklo z rukou.

První implantáty si nechala voperovat už v devatenácti letech. Kristina má ale nyní za sebou už 100 zvětšovacích injekcí a přiznává, že je na této proceduře závislá.

Kristina Rei chtěla vypadat jako komixová Jessica Rabbit.
Kristina Rei chtěla vypadat jako komixová Jessica Rabbit.

Kvůli svým obrovským rtům se již mnohokrát stala terčem posměšků, ale Kristina je přesto spokojená. "Myslím, že vypadají opravdu dobře a mě se to tak líbí, " tvrdí extravagantní Ruska.

Slováci mají pyskatou Kucharenko

V rodném Rusku je stejným „přírodním“ úkazem jako na Slovensku proslulá modelka Silvia Kucherenko. Její bujné plastiky a právě i radikálně zvětšené rty budí u našich sousedů senzaci taky už nějaký čas.

Takto se plastikami změnila Slovenka Silvia Kucherenko.
Takto se plastikami změnila Slovenka Silvia Kucherenko.Autor: lesk.sk, bak