Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Bižuterie tohoto podzimu? Jednoznačně velká a výrazná!

 • 17. září 2017 | 06:00

  Tento podzim musíte zaujmout pozornost. Výrazné barvy, široké rukávy a velká bižuterie, kterou nikdo nepřehlédne. Zamilujete si křiklavé extravagantní náhrdelníky, nebo oversize náušnice?

 • Kruhové tvary

  Kruhy naleznete snad na veškeré bižuterii. Objevují se nejen na náušnicích, ale i na náhrdelnících, nejčastěji těch delších a vrstvených. Tento trend uvítají nejen minimalistky.

  Bershka, 199 Kč
  Autor: archiv firem

 • Oversize náušnice

  Výrazné náušnice noste, pokud chcete být nepřehlédnutelná. Letos si návrháři oblíbili náušnice se střapci, a to v nejrůznějších výrazných odstínech. Nosí se jak dlouhé až po ramena, tak ty kratší. K takovýmto náušnicím volte jednoduchý outfit, třeba v kontrastních barvách.

  Zara, 399 Kč
  Autor: archiv firem

 • Štrasové kamínky

  Šperky se štrasovými kamínky se hodí spíš na večerní události. Vzít si je můžete na večírek, ale i na večeři. Tyto blýskavé bílé kamínky můžou na některých kouscích působit lacině, proto pečlivě vybírejte.

  Bershka, 249 Kč
  Autor: archiv firem

 • Perly

  Perlám se letos nevyhnete. V létě se objevily na denimových kouscích a teď i na bižuterii. Nejedná se však o klasické perlové náhrdelníky jako ve starých dobách, objevují se v mnohem modernějších podobách.

  Zara, 299 Kč
  Autor: archiv firem

 • Kombinované náušnice

  Asymetrie je opět v kurzu. V roce 2015 bylo módní nosit pouze jednu náušnici. Trend tohoto podzimu zní jasně: nezaobírejte se tím, zda si berete na každé ucho stejnou náušnici. Obě by měly ladit pouze stylově. 

  Mango, 199 Kč
  Autor: archiv firem

 • Extravagantní náhrdelníky

  Velké náhrdelníky se opět vracejí do módy. Čím výraznější si pořídíte, tím lepší. Jen si dávejte pozor na jejich kombinaci. Dobře vyniknou na jednoduchém a jednobarevném outfitu. Nejlépe vypadají s košilí nebo rolákem, který krásně oživí.

  Zara, 799 Kč
  Autor: archiv firem

Autor: Markéta Tošnarová
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...