Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Bra-Fitting aneb na velikosti záleží

26. května 2016 | 00:00
Prezentace klienta |


Ano, milé dámy, na velikosti podprsenky opravdu záleží. Obzvlášť pokud vás příroda více obdařila. Správná velikost podprsenky je důležitá ze třech důvodů. Zaprvé může nevhodná podprsenka způsobovat bolesti zad, krční páteře a hlavy. Zadruhé nevypadá moc elegantně, když jdete a ňadra vám poskakují, kde se jim zachce, nebo když máte v létě tílko, ze kterého vylézá obvod. Zatřetí pokud prsa nemají potřebnou podporu, dochází rychleji k jejich povolování. Jak ale vybrat tu nejlepší podprsenku přímo pro vás?

Každá žena je jiná a proto každá potřebuje individuální přístup. Z tohoto důvodu začala firma TIMO pořádat akce zvané BRA-FITTING. BRA-FITTING je složenina anglických slov BRA (podprsenka) a FITTING (zkouška oblečení a také padnoucívhodný). Jedná se tedy o zkoušení a hledání vhodné padnoucí podprsenky.

Autor: Timo

S „hledáním té pravé“ vám pomůže stylistka firmy TIMO - Věrka. Jak? Klasického měření metrem se od Věrky nedočkáte. „Nic neměřím, vycházím ze zkušeností, jak které prádlo funguje atp.“, říká stylistka.

Základem BRA-FITTINGu je zkoušení. Než se najde správná podprsenka, tak jich vyzkoušíte klidně patnáct i víc. Nedivte se, že vám stylistka nosí různé velikosti. Každý střih, materiál a dokonce i barva může sedět jinak.

Autor: Timo

Nebojte se pustit stylistku k sobě do kabinky. Pomůže vám s oblékáním a zapínáním podprsenky a také vám ukáže, co je na podprsence správně a co špatně. Správně zvolenou podprsenkou dosáhnete nejen krásného dekoltu a zbavíte se zdravotních problémů, ale vaše postava bude vypadat štíhlejší.

BRA-FITTING by si měla vyzkoušet každá žena, ať už má jakoukoliv velikost. Díky vhodné podprsence můžete zjistit, že nemáte tak malá prsa, jak jste si myslela. „Často přijde zákaznice s tím, že má malá prsa 75 B a potřebuje push-up podprsenku. Většinou pak odchází s menším obvodem a většími košíčky. Třeba i 65 F.“ říká stylistka Věrka.

Autor: Timo

Když máte vybráno, ukáže vám stylistka jak podprsenku skládat a jak o ni pečovat, aby vám vydržela co nejdéle.

Při BRA-FITITNGu vám stylistka Věrka poradí vybrat tu nejlepší podprsenku, ale také kalhotky a plavky.

Autor: Timo

Kdy a kde se BRA-FITTING koná, se dozvíte zde.

O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky