Styl podle celebrit: Kostkované šaty, které tak sluší Reese Witherspoon | Pro ženy | Blesk.cz

Styl podle celebrit: Kostkované šaty, které tak sluší Reese Witherspoon

20. července 2017 | 06:00

Líbí se vám, jak se oblékají slavné ženy? Jejich modely můžete celkem snadno napodobit, stačí jen vědět, kam pro podobné kousky zajít. A to pro vás zjistíme! Tentokrát to jsou kostkované šaty podle Reese Witherspoon (41).

Reese je maminkou tří dětí, a přesto neustále nosí krásné modely, které jí závidíme. V kostkovaných šatech vyrazila na nákupy se svým starším synem. Právě Reese dokazuje, že děti nejsou důvodem k tomu, neoblékat se pěkně a hravě.

Outfit seskládala z trendy kousků. Slaměná kabelka a kostky jsou velkým letním hitem. Celek doladila klasickou džínovou bundičkou, která se hodí téměř ke všemu a bez níž v létě jednoduše nemůžete být.

Buďte jako Reese Witherspoon

Reese si vzala modré kostkované šaty s džínovou bundičkou, která je lehce kombinovatelná. Pokud chcete být opravdu trendy, vezměte si stejně jako ona slaměnou kabelku. Nemusíte ani zůstávat u klasického slaměného košíku. V obchodech totiž naleznete nejrůznější barvy, nápisy i aplikace.

reese witherspoon outfit
Šaty: Zoot, 1099 Kč, bunda: Mango, původní cena 899 Kč, po slevě 449 Kč, kabelka: Zoot, 1739 Kč, boty: CCC, původní cena 899 Kč, po slevě 809 Kč, brýle: Zoot, 499 Kč

Další stylové outfity slavných žen najdete ZDE!

Podívejte se na všechny děti Reese!

Reese Witherspoon a její děti. • VIDEO: Youtube.com_STARS NEWS/BPŽ

Autor: Markéta Tošnarová