Pohodářka nebo pracant? Co o vás řekne vaše pyžamo | Pro ženy | Blesk.cz

Pohodářka nebo pracant? Co o vás řekne vaše pyžamo

 • Co nejraději nosíte do postele?
  8. března 2014 | 06:00

  Oblečení na spaní je většinou to, ve kterém se cítíte nejpohodlněji. Proto o vás hodně vypovídá. Ať už milujete flanelovou klasiku nebo hedvábnou eleganci, zjistěte díky našemu článku, jaká jste!

 • Pyžamový set

  ...

  Vyrostla jste u starých filmů a jásáte vždy, když módní magazín napíše, že poletí pánské prvky. Máte ráda klasiku a oblékáte se sladěně do nejmenšího detailu. Největší kompliment pro vás je, když si vaše okolí všimne, jak promyšlený outfit máte. Jste velmi organizovaná a máte cit pro detail. Když se pro něco nadchnete, rozhodně to vždy dotáhnete do konce.

 • Sexy košilka

  ...

  Ať už spíte vedle partnera nebo sama, nejlépe se cítíte, když můžete být sexy. Ženskost pro vás zkrátka hraje velmi důležitou roli. I když chodíte v kalhotách, vždy jste velmi sofistikovaná a elegantní. Mikina či tepláky vám nic neříkají ani při procházce se psem, natož do města. Jako typická žena velmi výrazně projevujete emoce a při komunikaci s muži neváháte použít všechny ženské zbraně.

 • Bavlněná dlouhá košile

  ...

  Usínáte s klasickými romány, vaše postel je plná plyšových medvídků a pořád věříte na osudovou lásku. Jste plná ideálů a ten naivní snílek uvnitř vás vždy doufá v lepší zítřky. Hýčkejte si svůj pozitivní pohled na svět. Věřte ale, že pokud chcete i vy svést vašeho pana Darcyho, v téhle košilce se vám to nepodaří.

 • Staré tričko a spodní prádlo

  ...

  Váš život je velmi náročný. Cílevědomost a pracovitost vás žene jako motor. Když ale večer přijdete vyčerpaná domů po dlouhé cestě a dni plném naštvaných mailů a hádek s účetní, netoužíte po ničem jiném než padnout do postele a usnout. Vymýšlet smyslný outfit na spaní? Ani náhodou. Nezoufejte, v tomhle stádiu jsme byly všechny, bude líp!

 • Overal

  ...

  Jste velmi komplikovaná osobnost. V jednu chvíli jste nevinnost sama a za moment zase sexy diva. V životě, stejně jako v módě, se pohybujete jako chameleon. Vaše kouzlo spočívá v tom, že dokážete odhadnout situaci a rychle se jí přizpůsobit. Neztraťte ale v tom poklusu sama sebe.

 • Hedvábná košilka

  ...
  Dramatická a neodolatelná žena, která chce oslňovat, i když světla reflektorů nesvítí. To jste přesně vy. Vsadím se, že k vašemu usínání patří maska na oči a drahý pleťový krém. K filmové dokonalosti už vám chybí jen peříčkové pantoflíčky. Když přijdete do místnosti, nikdo vás nepřehlédne. Jste ozdobou každé společnosti a v kolektivu vás mají rádi. V každé situaci chcete jen to nejlepší, rozhodně se nespokojíte s průměrem.

 • Trenky a tílko

  ...

  Nedáte dopustit na pohodlí. A pokud vás partner kritizuje, že vypadáte jako jeho mladší bratr, je to jeho problém. Vy se chcete dobře vyspat. A když přijde čas na romantiku? Máte přece jedny trenýrky se srdíčky! Jste zkrátka pohodářka, která se na život dívá s nadhledem a nedělá zbytečné drahoty. Jen tak dál!

Autor: Kristýna Dolejšová
Diskuse ke článku
.