Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Módní injekce do vašeho šatníku: Barevné kabelky!

10. ledna 2013 | 12:00

Nic váš šatník neoživí víc, jak krásně barevná, výrazná kabelka. Je úplně jedno, jestli bude zelená, žlutá, růžová, nebo oranžová. Stylové jsou všechny!

Pokud milujete černou a jste zarytou odpůrkyní veselých barev, je to škoda. Na lidi totiž působí tmavá barva odmítavě a negativně.

Jestliže vám hravé odstíny nevadí, zkuste do své "temné komnaty" vnést alespoň trochu života. K tomu vám dokonale postačí jediná věc: Kabelka!

Pokud chcete zazářit, ať už na rande, ve škole, nebo v práci, rozhodně si vyberte doplněk veselé, a aktuálně velmi módní barvy.

Máte ráda růžovou, ale nikdy byste si ji na sebe neoblékla? Myslíte, že by vás rozšiřovala, nebo že jste na ni moc stará? Všechny vaše starosti i strasti vyřeší jeden jediný doplněk.

Na trhu jsou kabelky všech barev i velikostí. Stačí si vybrat tu "svou"!
Autor: Archiv firem

A kam pro ni vyrazit? Variant je hned několik. Buďto na ni narazíte v buticích a nákupních centrech, nebo volte zahraniční weby, které (mnohokrát i zdarma), zasílají do Čech!

Takhle se ladí! Už chybí jen růžová kabelka
Autor: Crocs
Neváhejte a buďte stylová. Nejnovější zprávy od světových návrhářů znějí jasně: Letos poletí výrazné a veselé barvy. A pokud si na ně netroufáte v šatníku, dopřejte tuto módní injekci alespoň vašim doplňkům!

Jak ladit?

Pokud bude kabelka hlavním barevným prvkem vašeho outfitu, pak je na vás, jestli ji sladíte s botami, stejně nalakovanými nehty, nebo ji necháte vyniknout a zvolíte oblečení například v černé, šedé, nebo béžové barvě.

Pokud jste z těch odvážnějších, oblékněte k růžové kabelce například bílé tílko, béžové kalhoty, modré sako a modré baleríny.

Když okolo krku obmotáte neonově žlutý šátek, budete vypadat báječně!

Autor: Eva Dvořáková
Další články z kategorie

Český ples nabídl nevšední róby: Známe tajemství jejich příběhu!

Český ples nabídl nevšední róby: Známe tajemství jejich příběhu!

Brány za dalším ročníkem honosného bálu v secesní perle Obecního domu se zavřely, avšak dozvuky stále doznívají. Především ty módní. Které trendy Český … celý článek

Natálie Jirásková byla nejvýraznější maturantkou ve smyslných šatech. Designérské duo obléká i její matku

Natálie Jirásková byla nejvýraznější maturantkou ve smyslných šatech. Designérské duo obléká i její matku

Dcera Ivy Kubelkové nedávno oslavila pomyslný vstup do dospělosti maturitním bálem. Natálie Jirásková na plese zářila svým půvabem, který podtrhla … celý článek

Rebelka britské šlechty opět šokovala! Jaký módní trapas ji neminul tentokrát?

Rebelka britské šlechty opět šokovala! Jaký módní trapas ji neminul tentokrát?

Odvaha jí rozhodně nechybí. Dcera šestého markýze z Bristolu, britská aristokratka, jež dlouho žila v USA, je svým specifickým módním stylem bezesporu … celý článek