Jak docílit dlouhotrvajícího opálení a svěží pokožky v jednom? | Pro ženy | Blesk.cz

Jak docílit dlouhotrvajícího opálení a svěží pokožky v jednom?

17. května 2017 | 14:24
Prezentace klienta |

Slunce už vystrkuje svoje ostré květnové paprsky a my se nemůžeme dočkat, až nás po chladném období příjemně prohřejí. Kromě jejich horkého dotyku touží téměř každá žena po snědém opálení, které vydrží i dlouho po létě. Víte, jak toho docílit, aniž byste ohrozili vaši pokožku? Existuje snadné řešení.

Nepodceňujte sílu vitamínů

Příroda je mocná čarodějka a stejně tak i vitamíny, které v ní můžeme nalézt. A právě ty jsou nezbytné v přípravě naší pokožky před létem. Sluneční záření je totiž v letních měsících velmi intenzivní a dokáže naši kůži výrazně vyčerpat a dokonce i ohrozit. Dříve, než dobrovolně vystavíme tělo horkým paprskům, měli bychom ho na takovou zátěž připravit nejprve zevnitř. Pomohou nám v tom již zmíněné vitamíny, a především betakaroteny, které nejčastěji nalezneme v mrkvi, meruňkách či jahodách. Nejen že dokážou tělo ochránit před nebezpečím rakoviny kůže, ale zároveň udrží naši pokožku déle snědou.

Heliocare Oral Ultra-D
Heliocare Oral Ultra-D
Autor: Heliocare

Pokud si chcete být jistá, že vaši pokožku nic neohrozí, můžete ji dopřát nadstavbovou péči ve formě tablet Heliocare. Ty stejně jako karotenoidy z ovoce a zeleniny fungují jako vnitřní ochrana před slunečním zářením, ovšem v koncentrovanější a účinnější formě. Máte světlejší a velmi citlivou pleť, nebo jste již prodělala nějaký dermatologický zákrok? Pak jsou přímo pro vás určené tabletky Heliocare ultra D, které navíc řeší problém s nedostatkem vitamínu D. Nositelky tmavšího fototypu si jistě oblíbí tablety Heliocare Oral, které mimo ochrany před nebezpečným zářením, zajistí hlubší a déle trvající opálení.

Heliocare Oral Bote
Heliocare Oral Bote
Autor: Heliocare

Mazat, mazat a zase mazat

Léty prověřenou a známou metodou, jak si užívat bezstarostné slunění, je používání opalovacích krému, sprejů či olejů. Bez aplikovaného faktoru byste se na slunku prakticky neměla ani ukazovat, jinak svou pokožku dobrovolně vystavujete škodlivému UVA/B záření. Nedostatečná péče o vaši pokožku znamená v nejhorším případě rakovinu kůže, ale nemusíme zabíhat až do takových extrémů. Od sluníčka unavená a vysušená pokožka, která již na pohled vypadá o x let starší než její nositelka, také není zrovna dobrá vyhlídka. Používání hydratačních krémů není důležitá pouze po koupeli, v létě nutnost hydratace platí dvojnásob.

Autor: Heliocare

Naprostou novinkou na trhu, která vaši pokožku ochrání nejen od škodlivého ultrafialového záření, ale zachová ji zároveň vyživenou a pružnou, je fotoprotekce Heliocare 360⁰. Veškeré produkty této opalovací řady poskytují ochranu pomocí speciální technologie Fernblock, která obsahuje kombinaci přírodních antioxidantů. Ty pomáhají eliminovat volné radikály, které způsobují stárnutí a hyperpigmentaci pokožky a poškození DNA. Vedle toho produkty Heliocare poskytují protekci před běžným UVA a UVB zářením, ale i před IR a VIS zářením.

Heliocare 360 Gel Oil-Free
Heliocare 360 Gel Oil-Free
Autor: Heliocare

Jestliže je vaše pokožka v oblasti tělové kosmetiky velice „vybíravá“, můžete vyzkoušet krém Heliocare 360 – mineral SPF 50, který je vhodný právě pro citlivou pokožku. Snadno se roztírá a nezanechává bílé stopy na těle.

Pro normální, smíšenou a mastnější pokožku vyvinul výrobce lehký bezolejový gel s matujícím efektem Heliocare 360 – Gel Oil-Free SPF50+.

Heliocare 360 Fluid Cream
Heliocare 360 Fluid Cream
Autor: Heliocare

Jemná krémová textura, rychlé vstřebávání. To je opalovací krém Heliocare 360 – Fluid Cream 360 SPF50+, který ocení zejména majitelky normální a suché pokožky.

Kosmetika Heliocare nabízí širokou škálu ochranných krémů či krémů pro všechny typy pleti, ze které si vybere téměř každý milovník léta a sluníčka. A příjemnému slunění mu již nic nezabrání.